اشکذر خبر


اهدای جایزه ۵۰ میلیون تومانی همراه اول به برنده خوش شانس یزدی

شناسه خبر : 109488 | تاریخ انتشار : : ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۱ | ارسال توسط :

در مراسمی با حضور محمد رضا زارع مدیر مخابرات منطقه یزد جایزه ۵۰۰ میلیون ریالی همراه اول به محمد دهقان برنده طرح ” جایزه بزرگ” اهدا شد.

به گزارش اشکذر خبر؛ در مراسمی با حضور محمد رضا زارع مدیر مخابرات منطقه یزد جایزه ۵۰۰ میلیون ریالی همراه اول به محمد دهقان برنده طرح ” جایزه بزرگ” اهدا شد.
محمدرضا زارع مدیر مخابرات منطقه یزد در مراسم اهدای جایزه ۵۰۰ میلیون ریالی همراه اول؛ با اشاره به فراهم ساختن فرصت‌های مختلف برای شرکت کردن مشتریان در طرح‌های ویژه گفت: اجرای این طرح ها اعتماد مضاعف مشتریان را نسبت به برنامه‌ها و اهداف همراه اول در پی دارد.
وی ضمن تاکید بر این مهم که استفاده مشتریان از سرویس‌ها و محصولات متنوعِ همراه اول، باعث ایجاد توقع بیشتر از مجموعه مخابرات خواهد شد، اظهارداشت: مخابرات منطقه یزد نیز این شرایط را به فال نیک گرفته و در راستای تهیه بسته‌های جدید با ویژگی‌ها و شرایط خاص به منظور پیشرفت و تحقق برنامه‌ها و جلب اعتماد بیشتر مردم و رعایت اصل مشتری‌ مداری تلاش خواهیم کرد.
زارع افزود: برتری استان یزد در سهم بازار همراه اول در کشور، بیانگر اعتماد مردم نسبت همره اول و در ازای آن ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان از سوی مخابرات است.
وی با بیان اینکه پاسخگویی به مطالبات ارتباطی و مخابراتی مشتریان یکی از برنامه های دارای اولویت این مجموعه است تصریح کرد: اقدامات توسعه‌ایی در حوزه همراه اول (فاز هشت و هشت پلاس) با هدف ارائه خدمات با کیفیت به مردم منطقه صورت گرفته است.
شایان ذکر است؛ محمد دهقان برنده جایزه ۵۰۰ میلیون ریالی طرح ” جایزه بزرگ” از مجموعه مدیریتی مخابرات منطقه یزد تقدیر و تشکر کرد و گفت: برگزاری چنین مسابقه‌هایی موجب همراهی مشتریان خواهد شد.
در پایان این مراسم، جایزه و لوح تقدیر این قرعه کشی به برنده تقدیم شد.
لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/JOEs3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *