• کد خبر: 20141
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: چهارشنبه 28 فروردین 1392 - 16:08
  نماینده مردم مهریز در مجلس انتقاد کرد:
  نماینده مردم مهریز در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از تجلیل از فعالان ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی گفت: این جشن با هزینه‌ای سرسام‌آور با اهداف انتخاباتی برگزار می‌شود.

  به گزارش نسیم صادق به نقل از فارس ،حجت‌الاسلام دخیل عباس زارع‌ز‌اده امروز در گفت‌وگو بااین خبرگزاری در مهریز با انتقاد از مراسم تقدیر دست‌اندرکاران سفرهای نوروزی که قرار است در تهران برگزار شود، اظهار داشت: متاسفانه دولت با جریان انحرافی همسو شده و مانورهای انتخاباتی برگزار می‌کند که یکی از نمونه‌های این مانورها، قرار است به صورت میتینگ در ورزشگاه یک‌صد هزار نفری آزادی برگزار شود.

  سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با بیان اینکه باید دید چرا دولتمردان اینگونه با هزینه‌های سرسام‌آور در شرایط کنونی برخورد می‌کنند، تصریح کرد: چنین برنامه‌هایی با اهداف سیاسی دولتمردان و از جیب مردم برگزار می‌شود که باید جلوی آن هر چه سریع‌تر گرفته شود.

  زارع‌زاده تصریح کرد: متاسفانه در شرایطی که انجام پروژه‌های دولت معطل مانده، شاهد برگزاری مراسم‌های پرهزینه مثل نشست در جزیره کیش و جشن استقبال از بهار و تقدیر از اعضای ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی در سطح گسترده هستیم.

  نماینده وسیع‌ترین حوزه انتخابیه کشور با تاکید بر اینکه رئیس جمهور حق معرفی کردن کاندیدا را ندارد، اظهار داشت: در کشور کسی حق ندارد تعادل انتخابات را به نفع یک مجموعه خاص تغییر دهد و این نوع برخوردها، بسیار خلاف است.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/F8FZB

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *