• کد خبر: 22033
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: شنبه 14 اردیبهشت 1392 - 15:10
  نماینده مردم یزد و صدوق در مجلس شورای اسلامی:
  عضو کمیسون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: هتک حرمت به مقدسات مسلمانان در رستای عدم نتیجه گیری آمریکا در کشور سوریه است و لذا این آخرین برگه ای بود که می توانستند توسط برخی جریانات انحرافی و سلفی که تقیدی به دین ندارند، رو کنند.

  به گزارش یزد رسا، نماینده مردم یزد و صدوق در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار یزد رسا، اهانت اخیر وهابیان تروریست به قبور حجر بن عدی صحابه پیامبر را، یک عمل شیطانی عنوان کرد و اظهار داشت: این اقدام از جانب یک مشت گروه های تندرو و لاییک صورت می گیرد که تحت پوشش سلفی گری دست به چنین اقداماتی می زنند.

  محمد صالح جوکار افزود: این اقدامات دقیقاً خط و مش آمریکا و دشمنان اسلام است که هدفی جز تفرقه افکنی بین مسلمانان را ندارند چرا که این قبور در طول تاریخ مورد احترام  شیعه و سنی بوده و هرگز اهانتی به آن ها نشده است اما اکنون شاهد این اعمال زشت هستیم.

  عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: هتک حرمت به مقدسات مسلمانان در رستای عدم نتیجه گیری آمریکا در کشور سوریه است و لذا این آخرین برگه ای بود که می توانستند توسط برخی جریانات انحرافی و سلفی که تقیدی به دین ندارند، رو کنند.

  پیکر سالم حجر بن عدی نشان از حقانیت شیعه است

  وی سالم بودن پیکر حضرت حجر بن عدی نشان دهنده حقانیت شیعه و راه و مسیر این صحابه دانست و خاطرنشان کرد: این نشانه هایی است که درجه و مقام صحابه پیامبر و مقربان نزد خدا را به اثبات می رساند.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/LzHbv

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *