• کد خبر: 86367
   منتشر کننده: مصطفی خاکساری
    تاریخ انتشار: جمعه 1 آذر 1398 - 16:46
  خطیب نماز جمعه اشکذر:
  امام جمعه اشکذر، اظهار داشت: انقلابی ها از تمام عملکرد مسئولان دفاع نمی کنند بلکه انقلابی ها نفرتشان از بعضی از مسئولانی که به مملکت خیانت می کنند بیشتر از دیگر مردم است.

  به گزترش اشکذر خبر، خطیب نماز جمعه اشکذر در خطبه های این هفته نماز جمعه با تبریک هفته بسیج افزود: یکی از کار های ارزشمند بسیجیان در سال های اخیر خنثی کردن توطعه اغتشاش گران بود.

  حجت الاسلام والمسلمین طالبیان، ادامه داد: در همین افزایش بنزین، بسیجیان به خوبی مردم را از اغتشاش گران جدا و این توطعه را خاموش نمودند.

  وی تصریح کرد: بعضی از این اغتشاش گران چند ماه آموزش دیده بودند که چگونه مردم را تحریک کنند  و این مملکت را به آشوب بکشند.

  امام جمعه اشکذر با انتقاد از اقدام نحوه افزایش قیمت بنزین، افزود: افزایش یک دفعه ای قیمت بنزین که بدون تبلیغات و آماده کردن مردم صورت گرفت ، کار کارشناسی شده ای نبود و بلعکس این در حالی صورت گرفت که یکی از مسئولان چند روز قبلش گفته بود بنزین گران نخواهد شد.

  طالبیان با بیان اینکه، مسئولین بدانند مردم اصل نظام را دوست دارند، تصریح کرد:  مسئولین گفتند با گران شدن بنزین هیچ چیز دیگری گران نمی شود که گفته آنها یک تعهد است و وظیفه شرعی و اجتماعی ایجاد می کند و اگر این تعهد را زیر پا بگذارند ایمانشان زیر سوال می رود.

  وی در پایان اظهار داشت: انقلابی ها از تمام عملکرد مسئولان دفاع نمی کنند بلکه انقلابی ها نفرتشان از بعضی از مسئولانی که به مملکت خیانت می کنند بیشتر است از دیگر مردم، ولی دفاع از این مملکت و مصلحت اندیشی موجب شده است چیزی نگویند.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/8srnx

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *