اشکذر خبر


انعقاد تفاهمنامه فی ما بین دانشگاه آزاد اسلامی یزد و تامین اجتماعی

شناسه خبر : 114000 | تاریخ انتشار : : ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۲ | ارسال توسط :

تفاهم‌نامه همکاری علمی پژوهشی بین دانشگاه آزاد اسلامی یزد و سازمان تامین اجتماعی منعقد شد.

به گزارش اشکذر خبر؛ محمدرضا دهقانی اشکذری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی یزد در جلسه انعقاد تفاهمنامه دانشگاه آزاد اسلامی و تامین اجتماعی به اهداف دانشگاه از عقد تفاهم نامه اشاره کرد و گفت: اجرای برنامه‌های آموزشی، کارآموزی و کارورزی دانشجویان علوم پزشکی در رشته‌های پزشکی، پرستاری، مامایی، علوم آزمایشگاهی، تصویر برداری، تغذیه، بهداشت، اتاق عمل، هوشبری و مهندسی پزشکی، روانشناسی بالینی و روانشناسی سلامت دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد در بخش‌های مختلف بیمارستان‌های سازمان تامین اجتماعی استان یزد از جمله اهداف این برنامه است.

او با اشاره به حضور دانشجویان رشته‌های پزشکی و پرستاری واحد یزد و میبد در این بیمارستان ضمن تشکر از مسئولان و پرسنل زحمتکش بیمارستان‌های تامین اجتماعی در رابطه با میزبانی و سرویس دهی به دانشجویان خواستار ارائه خدمات مطلوب‌تر در این زمینه به دانشجویان شد.

شایان ذکر است؛ عقد تفاهمنامه از سوی محسن نفر معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی به واحد‌های دانشگاهی مجری رشته‌های مجری علوم پزشکی جهت اجرا ابلاغ شد.

همچنین در این جلسه احمد شجری رئیس دانشکده علی بن ابیطالب و حامد هاتفی مدیر درمان تامین اجتماعی یزد و معاونین دانشگاه و مسئولان تامین اجتماعی حضور داشتند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/2LW8S

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

.:. آخرین اخبار