• کد خبر: 41033
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: دوشنبه 1 تیر 1394 - 14:38
  گشت مشترک از واحدهای صنفی با حضور معاون فرماندار و مسئولان شهرستان در قالب طرح نظارتی پایش بازار ماه مبارک رمضان انجام شد.

  به گزارش اشکذر نیوز،«ابوالحسنی» معاون فرماندار اشکذر در این بازدید خاطرنشان کرد: واحدهای صنفی و تولیدی شهرستان در ماه مبارک رمضان باید به‌صورت مستمر نظارت و بازرسی می‌شوند.

  وی بر عزم این نهاد در حمایت از حقوق شهروندان و مبارزه با تخلفات صنفی خبر داد و افزود: باهدف حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان، فرمانداری و بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت و اصناف در قالب گشت‌های نظارتی اقدام به نظارت از کلیه واحدهای صنفی و تولیدی می‌کنند و تذکرات لازم ارائه می‌دهند.

  معاون فرماندار در ادامه به الزامی بودن حضور بهداشت در این گشت‌ها اشاره نمود که مقرر شد درگشت‌های بعدی حتماً از ماموران بهداشت استفاده شود.

  در این گشت از چند واحد رستوران و چلوکبابی ونیز خواربارفروشی در کنار جاده سنتو بازرسی به عمل آمد که تذکرات لازم از طرف رئیس و بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت ونیز اتاق اصناف داده شد. و نهایتاً نیز 5 مورد تخلف درج قیمت و گران‌فروشی و نداشتن پروانه کسب و سیگار قاچاق مشاهده که متخلفین به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

  منبع: روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/B0KeP

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *