اشکذر خبر

مدیرعامل جمعیت هلال احمر یزد خبر داد

انتقال جسد فرد سقوط کرده از ارتفاعات خضرآباد

شناسه خبر : 97440 | تاریخ انتشار : : 23 اسفند 1399 - 18:38 | ارسال توسط :

حرازی زاده مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد از تلاش هفت ساعته نجات‌گران هلال احمر این استان برای انتقال پیکر فرد سقوط کرده در ارتفاعات خضرآباد شهرستان اشکذر خبر داد.

به گزارش اشکذر خبر؛ حرازی زاده مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد از تلاش هفت ساعته نجات‌گران هلال احمر این استان برای انتقال پیکر فرد سقوط کرده در ارتفاعات خضرآباد شهرستان اشکذر خبر داد.

حرازی‌زاده یزدی گفت: بنا به گزارش هلال احمر استان یزد مبنی بر سقوط یک فرد ۳۰ ساله در کوه مسجد واقع در (روستای مرزانک خضرآباد) تیم واکنش سریع (کوهستان تفت) و یک تیم از هلال احمر شهرستان یزد و یک تیم از هلال احمر شهرستان اشکذر به منطقه حادثه اعزام شدند.

وی گفت: پس از گزارش‌های اولیه، تیم‌های امدادی هلال احمر استان با سه دستگاه خودرو امدادی و یازده نفر در قالب سه تیم عملیاتی در محل حادثه حضور یافتند  و عملیات امدادی را آغاز کردند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد گفت: پس از تلاش هفت ساعته نیرو‌های امدادی، جسد فرد سقوط کرده با استفاده از ست کوهستان و پس از فیکس کردن در بسکت، به پایین کوه منتقل و تحویل نیروی انتظامی و مراجع قضایی شد.

حرازی زاده یزدی با اعلام اینکه این عملیات از ساعت ۱۳:۱۵ آغاز و تا ساعت ۲۰:۳۵ ادامه داشت و با توجه به شرایط منطقه کوهستانی یزد و شهرستان‌های استان و حوادث متعددی که برای کوهنوردان در این روز‌ها رخ می‌دهد، تأکید کرد: ورزشکاران و شهروندان نکات ایمنی را رعایت کنند؛ تا شاهد چنین حوادثی نباشیم، ضمن این که شهروندان در صورت وقوع حادثه می‌توانند با شماره تماس ۱۱۲ جمعیت هلال احمر ارتباط برقرار کنند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/2Smqt
برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *