اشکذر خبر

در نماز جمعه بخش خضرآباد مطرح شد

انتقاد محیط زیستی امام جمعه خضرآباد

شناسه خبر : 97432 | تاریخ انتشار : : 23 اسفند 1399 - 11:34 | ارسال توسط :

امام جمعه بخش خضرآباد ضمن انتقاد شدید از تخلیه سرباره‌ها و نخاله‌های شرکت‌های وابسته به فولاد آلیاژی در کناره‌های جاده یزد _ خضرآباد به کذاب گفت: ما معتقدیم این نخاله‌ها آلودگی زیست محیطی دارد و برای محصولات کشاورزی و منابع آبی زیرزمینی مضر است و این اعتراض به حق مردم رابه مسئولین و امام جمعه مرکز شهرستان اشکذر منتقل کردیم.

به گزارش اشکذر خبر؛ حجه الاسلام غالبی امام جمعه بخش خضرآباد در جمع نمازگزاران جمعه که در روستای شرب‌العین اقامه شد؛ ضمن انتقاد شدید از تخلیه سرباره‌ها و نخاله‌های شرکت‌های وابسته به فولاد آلیاژی در کناره‌های جاده یزد _ خضرآباد به کذاب گفت: ما معتقدیم این نخاله‌ها آلودگی زیست محیطی دارد و برای محصولات کشاورزی و منابع آبی زیرزمینی مضر است و این اعتراض به حق مردم رابه مسئولین و امام جمعه مرکز شهرستان اشکذر منتقل کردیم.

وی در ادامه با طرح این سوال خطاب به مسئولین شهرستان اشکذر گفت: اگر این نخاله‌ها ضرر ندارد چرا در مسیر جاده فولاد آلیاژی که هم نزدیک به این شرکت‌ها است و هم درحال ساخت جاده دو بانده یزد _ فولاد می‌باشند استفاده نمیشود؟ و با طی کیلومترها به کناره‌های جاده خضرآباد می‌آورند؟

غالبی به بحران کم آبی در سطح روستاهای بخش خضرآباد نیز اشاره کرد و ازدمسئولین مرتبط استان یزد و شهرستان اشکذر خواست تا نسبت به تکمیل طرح آبرسانی به این روستاها اقدام عاجل نمایند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/fuaRL
برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *