اشکذر خبر

پیشنهاد ویژه
تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

انتقاد از عدم وجود نمایندگی بعضی از ادارات در شهرستان اشکذر/حمایت از صنایعی که با مشکل نقدینگی مواجه هستند

شناسه خبر : 42677 | تاریخ انتشار : : 24 مرداد 1394 - 9:58 | ارسال توسط :

نشست خبری فرماندار اشکذر با حضور اصحاب رسانه شهرستان، معاون فرماندار، بخشدار خضرآباد و رییس اداره فرهنگ و ارشاد اشکذر برگزار شد. فرماندار اشکذر در نشست خبری با اصحاب رسانه این شهرستان خبرنگاران را پل ارتباطی دولت و ملت دانست و بیان کرد: خبرنگاران چشم و گوش آگاه جامعه هستند که با گزارشات خود می […]

نشست خبری فرماندار اشکذر با حضور اصحاب رسانه شهرستان، معاون فرماندار، بخشدار خضرآباد و رییس اداره فرهنگ و ارشاد اشکذر برگزار شد.

فرماندار اشکذر در نشست خبری با اصحاب رسانه این شهرستان خبرنگاران را پل ارتباطی دولت و ملت دانست و بیان کرد: خبرنگاران چشم و گوش آگاه جامعه هستند که با گزارشات خود می توانند در رسیدگی به مشکلات مردم تسریع ایجاد کنند.

فرماندار اشکذر در پاسخ سؤال مجدد سردبیر اشکذر نیوز در نشست خبری امسال در رابطه با راه‌اندازی اتاق خبر در شهرستان اظهار داشت: آمادگی داریم تا با همکاری اداره ارشاد اسلامی شهرستان فضای مشخصی را با امکانات در حد بضاعت خود در اختیار اصحاب رسانه شهرستان قرار دهیم.

 

انتقاد فرماندار اشکذر از عدم وجود نمایندگی بعضی از ادارات در شهرستان

محمدعلی شاه‌حسینی در ادامه با اشاره به این‌که برخی از ادارات هنوز در اشکذر فاقد نمایندگی هستند، افزود: در حال حاضر پیگیر هستیم تا با مساعدت مدیرکل اداره محیط‌زیست استان نماینده این اداره هفته‌ای سه روز در شهرستان حضورداشته باشد و باوجود صنعتی بودن اشکذر هنوز برخی دیگر از ارگان‌ها در این شهرستان هیچ نمایندگی ندارند.

انتظار مشارکت بیشتر صنایع شهرستان در برنامه‌های فرهنگی اجتماعی

فرماندار اشکذر در موردحمایت واحدهای صنعتی مستقر در این شهرستان از فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی نیز اظهار داشت: انتظار ما از فولاد آلیاژی بیشتر است ولی با توجه به تفاهم و توافقی که با هیئت‌مدیره و مدیرعامل محترم آن واحد انجام‌شده نقش فولاد آلیاژی در برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی شهرستان بیشتر شده است.

وی اضافه کرد: در احداث پارک بزرگ شهرستان این واحد صنعتی 300 میلیون تومان پرداخت کرد که با توجه به اختلاف نظراتی که با منابع طبیعی در مورد تأمین آب پارک داریم، پروژه در حال اجراست.

حمایت از صنایعی که با مشکل نقدینگی مواجه هستند

وی در پاسخ به سؤال سردبیر اشکذر نیوز در مورد مشکل نقدینگی واحدهای صنعتی اشکذر گفت: صنایعی که مشکل تأمین نقدینگی به‌خصوص سرمایه در گردش مواجه هستند درصورتی‌که طبق قانون بدهی و برگشتی نداشته باشند با مراجعه به فرمانداری حمایت خواهند شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود در پاسخ به مشکل راه‌های خضرآباد و زارچ-اشکذر گفت: امیدواریم با تسریع در بهره‌برداری از کمربند زارچ – اشکذر که باید پایان سال گذشته به اتمام می‌رسید، بخش بزرگی از این مشکل حل شود همچنین جهت راه خضرآباد نیز بازدیدی توسط معاونت عمرانی استاندار انجام شد و در حال پیگیری هستیم.

بخشی از زمین واگذارشده بیمارستان حضرت زینب با مشکل مواجه شده است

فرماندار اشکذر با اشاره به با پیگیری مسئولان و نماینده مردم در مجلس برای دریافت کد از وزارت بهداشت برای بیمارستان حضرت زینب افزود: زمین این بیمارستان 23 هزار مترمربع به خیر محترم واگذارشده است اما چهار هزار متر در وسط آن دارای مالک بود که در حال حل این مشکل هستیم و با توجه به تأخیری که در احداث بیمارستان انجام‌شده مردم بدبین شده‌اند که قطعاً با جدیت تمام پیگیر احداث این بیمارستان هستیم و خیر نیز تمام موارد لازم را آماده کرده است.

آغاز طرح آب‌رسانی به روستای خضرآباد بااعتبار 31 میلیارد تومان

فرماندار اشکذر گفت: با توجه به مشکل آب در روستاهای خضرآباد نیز طرح انتقال آب به این روستاها بااعتبار 21 میلیارد تومان تهیه‌شده که در سال جاری هشت میلیارد تومان تخصیص‌یافته و این پروژه نیز اخیراً شروع‌شده که هرچند در رابطه با حریم راه و منابع طبیعی به مشکل خورده‌اند اما در حال پیگیری برای رفع مشکل هستیم.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/hVFbv

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

پیشنهاد ویژه
تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec