• کد خبر: 23943
   منتشر کننده: سعید دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: چهارشنبه 26 تیر 1392 - 09:42
  باز ستانی خواسته دیرینه مردم اشکذر پس از 16سال چند روز پیش با تصویب هیئت وزیران محقق شد

  به گزارش اشکذر نیوز؛پس از مصوبه چند روز گذشته هیئت وزیران مبنی بر تغییر نام شهرستان صدوق به اشکذر،مردم اشکذر بی صبرانه منتظر اجرایی شدن این مصوبه هستند تا پس از 16سال حق از دست رفته خود را بازیابند و به جشن شادی بپردازند.
  مردم این شهر تنها مشکل شهرستان را نام می دانستند واین عقیده خود را بارها و بارها با طومارهای متعدد به گوش نمایندگان دولت ومسئولین مربوطه رسانده بودند تا اینکه چند روز پیش خوسته 16 ساله اشان تحقق یافت.
  اشکذری ها معتقتدند با تغییر نام تمام مشکلات شهرستان تک تک وبزودی حل خواهد شد و مسئولین با جدیت بیشتری به این شهرسیتان رسیدگی خواهند کرد.
  میردهقان یکی از شهروندان در مصاحبه با خبرنگار اشکذر نیوز در مورد احساس خوداز این مصوبه اظهار داشت : مثل یک رویاست ولی محقق شد.از آقای دکتر احمدی نژاد خالصانه تشکر می کنیم.
  آقای حمید.د نیز احساس خود را این گونه بیان کرد: به نام زیبای شهرم می بالم واز شورای محترم اشکذر بی نهایت سپاسگزارم ودست تک تکشان را می بوسم.اعضای شورای شهر سوم نام خود را در تاریخ اشکذر ماندگار کردند. سراز پا نمی شناسم ونمی توانم احساس خود را بیان کنم.
  م.دهقان هم گفت:از اعضای شوراس شهر اشکذر و امام جمعه اشکذر و آقای عبداللهی فرماندار سابق که این کار را شروع کردند بین هایت سپاسگزارم. خدا شاهد است که پس از 16 سال این چند شب را با آسودگی خاطر می خوابم.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/zSo6d

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  4 پاسخ به “انتظار بی صبرانه مردم اشکذر برای اجرای مصوبه!”

  1. سعید گفت:

   سلام به همه مسئولین عزیز
   از شما خواهش مس کنیم هرچه سریع تر این مصوبه ای که سالهات مردم انتظار آن را می کشند اجرایی کنید تا این اتفاق تاریخی هم به نام این دولت خدمت گذار ثبت گردد

  2. محسن گفت:

   سلام به تو ای مسئول وای خادم مردم

   سلام به شما که به ما نشان دادید که از مردم وبرای مردمید

   سلام به شهدا شهدایی که مردم دست توسلشان را به سویشان دراز کردن وچه زیبا جواب دادند

   سلام به یادگاران وهمرزمان شهدا جوکار عزیز که نشان داد هنوز هم میتوان به کسی اعتماد کرد

   سلام به روحانیون وبه مردمی که به عشق به نظام ووطنشان به قانون کشور احترام گذاشتند وسلام به جوانانی که صادقانه دراین راه ازجانشان آبرویشان مایه گذاشتند

   واما برای ساختنش هم چو نام زیبایش باید یک بار دیگر یک یا علی گفت

  3. علی گفت:

   بسیار خوشحالم که نام تاریخی و جاودانه اشکذر دوباره و به شایستگی به این خطه نگین گون کویر بازگردانده شد . سپاسگذارم از تمامی کسانی که برای تحقق این اتفاق بزرگ تلاش کردند و افتخار میکنم به تمامی مردم شهرستان اشکذر که همیشه از هویت و اصالت خود دفاع میکنند .

  4. شهرستان اشکذر گفت:

   ضمن تشکر و قدرانی از شورای شهر محترم از مسئولین خواهشمندم جهت اجرایی کردن مصوبه اقدام نمایند تا باعث خوشحالی 98درصدی مردم گردند

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *