• کد خبر: 42873
   منتشر کننده: مصطفی خاکساری
    تاریخ انتشار: شنبه 31 مرداد 1394 - 10:02
  نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی در اشکذر مطرح کرد:
  نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی در مراسم افتتاح بیمارستان حضرت زینب (س) اشکذر اظهار داشت: انتظار برای ارتقا هر چه بیشتر بهداشت تغذیه جامعه وجود دارد.


  به گزارش اشکذر نیوز، نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی در مراسم آغاز احداث بیمارستان 96 تختخوابی حضرت زینب (س) اشکذر، یکی از مسئولیت‌های مهم هر دولت را فراهم آوردن بستر سلامت در جامعه دانست.

  محمدحسن ابوترابی فرد

  «حسن ابوترابی فرد» ادامه داد: نه‌تنها زمینه‌سازی بستر سلامت جسمانی برای تمامی دولت‌ها یک اصل است، بلکه باید به سلامت در فکر، اعتقاد، رفتار، اقتصاد و تمام عرصه‌های زندگی در دولت‌ها توجه شود.

  وی یکی از شاخص‌های کشورهای توسعه‌یافته را بهداشت و دانش پزشکی دانست و افزود: ایران در سال‌های پس از انقلاب قدم‌های بسیار بزرگی را درزمینه‌ی بهداشت برداشته است ولی هنوز نیز باهدف نهایی خود فاصله‌داریم.

  مراسم آغاز عملیات ساخت بیمارستان حضرت زینب اشکذر

  نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی خدمات بهداشتی را دارای رشد قابل‌قبول اعلام کرد و گفت: ملاک را نباید تعداد بیمارستان‌ها دانست، بلکه دانشگاه‌های علوم پزشکی باید بهداشت را در جامعه گسترش دهند و الوویت ویژهای برای بحث پیشگیری قایل شوند.

  وی همچنین وضعیت کشور در عرصه‌ی تغذیه را ضعیف توصیف کرد و عنوان کرد: از مسئولان ذی‌ربط انتظار بیشتری برای ارتقا بهداشت تغذیه مردم وجود دارد.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/yUMmV

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *