طی حکمی از سوی ابوترابی مسئول ستاد جلیلی در شهرستان اشکذر منصوب شد.

به گزارش اشکذر خبر؛ طی حکمی ازا سوی ابوترابی مسئول ستاد جلیلی در استان یزد، حجه الاسلام محمد تقی جعفری نسب مسئول ستاد جلیلی در شهرستان اشکذر شد.

کانال ایتائی حامیان جلیلی در شهرستان اشکذر، طی اطلاعیه ای که از سوی جعفری نسب تنظیم شده است؛ در این خصوص به شرح ذیل نوشته است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ضمن عرض تسلیت امام شهید آقا باقرالعلوم و سلام و ارادت به مردم مومن شهرستان همیشه دوست داشتنی اشکذر.

اینجانب ضمن احترام به تمام نامزدهای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و علاقه مندان این عزیزان به پیشنهاد ریاست محترم ستاد دکتر جلیلی دراستان یزد، جناب آقای ابوترابی و شناختی که از شخصیت، تخصص و برنامه های، دکتر سعید جلیلی داشتم مسئولیت ستاد دکتر جلیلی شهرستان اشکذر را قبول کردم.

از تمام مردم مومن خاصه جوانان،نخبگان و فعالان فرهنگی و اجتماعی شهرستان اشکذر می خواهم ضمن تببین اصل مساله حضور حداکثری مردم در انتخابات،گفتگوها و برنامه های دکتر جلیلی این “مدیر متفکر در میدان” در رسانه ملی را و فضای مجازی دنبال کنند.

لازم به ذکر است؛ متذکر شوم که بنده هیچ مسئولیت دولتی ندارم لذا منع قانونی برای این مسئولیت وجود ندارد و حضور در جلسات هم اندیشی و فرهنگی که داوطلبانه تا این زمان و به دعوت مسئولین محترم انجام می دادم، چون جلسات فرهنگی فرمانداری، دفتر امام جمعه و سایر نهادها را به زمان پس از انتخابات موکول می کنم.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/za4xN