• کد خبر: 89580
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: یکشنبه 4 اسفند 1398 - 20:09
  فرماندار اشکذر طی پیامی
  هادی هادی نسب فرماندار شهرستان اشکذر طی پیامی انتخاب محمد صالح جوکار به عنوان نماینده منتخب مردم شریف یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی را تبریک گفت.

  به گزارش اشکذر خبر به نقل از  روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر؛ هادی هادی نسب فرماندار شهرستان اشکذر طی پیامی انتخاب محمد صالح جوکار به عنوان نماینده منتخب مردم شریف یزد و اشکذر در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را تبریک گفت.

  هادی نسب در پیام خود آورده است:

  انتخاب جناب آقای محمد صالح جوکار به عنوان نماینده منتخب مردم شریف یزد و اشکذر در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را تبریک عرض می نمایم.

  بی شک مسئولیت در نظام مقدس جمهوری اسلامی که ثمره خون هزاران شهید والامقام می باشد، امانتی جهت انجام وظیفه در راستای تداوم و اعتلای آرمان های انقلاب و نظام اسلامی است.

  امید است که با توکل بر خداوند و با استعانت از حضرت ولیعصر (عج)  و با بهره گیری از رهنمودهای مقام معظم رهبری در راه پیشرفت وتوسعه دیار دارالعباده یزد و دارالمومنین شهرستان اشکذر ، همگام با سایر مسئولین در راه خدمت رسانی به مردم که به فرموده معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) “ولی نعمتان انقلابند” رضایت خداوند و مردم بزرگوار را به دست آورید.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/Glkkz

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *