اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

انتخابات ميثاق ملي و مايه افتخار نظام جمهوري اسلامي ايران است

شناسه خبر : 50207 | تاریخ انتشار : : 27 بهمن 1394 - 10:45 | ارسال توسط :

به گزارش اشكذر خبر در اين نشست شاه حسيني فرماندار اشكذر ضمن تبريك سي وهفتمين سالگرد پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي گفت: هماهنگی هرچه بیشتر هیئت های نظارت و اجرایی در برگزاری انتخاباتی سالم و امانت دارانه بسیار ضروری است و ستاد برگزاری انتخابات شهرستان اشكذر به نمایندگی از دولت تدبير و اميد در سطح شهرستان، […]

به گزارش اشكذر خبر در اين نشست شاه حسيني فرماندار اشكذر ضمن تبريك سي وهفتمين سالگرد پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي گفت: هماهنگی هرچه بیشتر هیئت های نظارت و اجرایی در برگزاری انتخاباتی سالم و امانت دارانه بسیار ضروری است و ستاد برگزاری انتخابات شهرستان اشكذر به نمایندگی از دولت تدبير و اميد در سطح شهرستان، تمام تلاش خود را می کند تا انتخاباتی پرشور و با حضور حداکثري مردم برگزار کند.

فرماندار اشكذر با اشاره به اينكه پس از پيروزي انقلاب اسلامي 30 انتخابات در نظام جمهوري اسلامي ايران برگزار شده است افزود: حضور پر رنگ و چشمگیر مردم ایران در انتخابات به همراه اعتماد مردم به نحوه برگزاری همه پرسي باعث شده تا نظام جمهوري اسلامي ايران مردمي ترين نظام در منطقه و دنيا محسوب شود.

وي انتخابات را ميثاق ملي و مايه افتخار نظام جمهوري اسلامي ايران دانست و تاکید کرد: همه کارکنان در ستادهاي انتخابات سراسر كشور با عدالت و انصاف و رعایت بی طرفی، حق الناس را رعایت کنند ما نیز در شهرستان اشكذر وظیفه خود می دانیم تا نسبت به تکلیفی که در خصوص حفاظت از رای مردم که به فرموده مقام معظم رهبری، حق الناس است با جدیت تلاش کنیم.

شاه حسيني خاطرنشان کرد: در نظام جمهوری اسلامی هر انتخابات باعث وفاق، همدلی و نشاط مردم بوده است ، بنابراین ایجاد فضایی سالم جهت تحقق اهداف فوق و ایجاد زمینه حضورگسترده و حداکثری مردم درپای صندوق های اخذ رأی از مهمترین اهداف عوامل اجرایی انتخابات شهرستان خواهد بود.

در انتخابات هفتم اسفندماه شهرستان اشكذر داراي 31 شعبه اخذ راي مي باشد كه 7 شعبه مختص بخش خضرآباد و 24 شعبه ديگر به بخش مركزي تعلق دارد.

آشنايي با قوانين انتخابات ،اعلام اعضاي شعبه هاي اخذ راي شهرستان و پخش كليپ هاي انتخاباتي از ديگر برنامه هاي اين مراسم بود.

 

doore3 doore doore2 doore4 doore1 doore5

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/SQMkR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124