امام جمعه اشکذر با اشاره به این که انتخابات در کشور ما که در نهایت آزادی صورت گرفت، گفت: انتخابات یکی از امور بسیار مهمی است که ادله فراوان عقلی و شرعی زیادی بر ضرورت شرکت در آن وجود داشته و خواهد داشت.

به گزارش اشکذر خبر، حجت الاسلام محمدرضا طالبیان امام جمعه شهر اشکذر افزود: انسان وقتی راه حقی را شناخت و تشخیص داد مصلحت اسلام و دین و مسلمانان و کشور امام زمانی را بر این باور باشد که یک کاری را که وظیفه اوست انجام دهد.

 طالبیان به در پیش رو بودن ماه مبارک رمضان اشاره داشت و گفت: روزهای پایانی ماه شعبان را می گذرانیم و در آستانه ورود به ماه بسیار پر خیر و برکت رمضان هستیم و در این روزهای پایانی ماه شعبان زیاد دعا و استغفار کنید و تلاوت قرآن را داشته باشید و گناهان دوری کنید تا ماه رمضان به شما رو کند.

امام جمعه اشکذر در بخش آخر سخنان خود با اشاره به سالروز تاسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و روز بزرگداشت شهدا گفت: شهدایی که در راه اسلام و عزت و اقتدار اسلام شهید می شوند با همه کسانی که در هر جنگی از جنگ های جهان که اتفاق می افتد فرق می کنند برای اینکه این ها کشته شدگان در راه خدا هستند و با یک هدف مقدسی پا به میدان گذاشته و شهید شدند

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/zea6l