اشکذر خبر

انتخابات آزاد و سالم نشانه بلوغ و رشد و پیشرفت یک جامعه است

شناسه خبر : 63302 | تاریخ انتشار : : 11 اردیبهشت 1396 - 11:59 | ارسال توسط :

 به گزارش اشکذر خبر ، علیرضا ابوالحسنی  در آیین تجلیل از کارگران نمونه شرکت مدیریت تولید برق ( نیروگاه سیکل ترکیبی ) به مناسبت هفته کار و کارگر ضمن اشاره به نزدیکی انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا اظهار داشت: انتخابات مظهر وحدت و شکوه مردم است همچنین انتخابات یکی از راه های […]

 به گزارش اشکذر خبر ، علیرضا ابوالحسنی  در آیین تجلیل از کارگران نمونه شرکت مدیریت تولید برق ( نیروگاه سیکل ترکیبی ) به مناسبت هفته کار و کارگر ضمن اشاره به نزدیکی انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا اظهار داشت: انتخابات مظهر وحدت و شکوه مردم است همچنین انتخابات یکی از راه های تحقق شعار مردم سالاری آن  چیزی که تمام ملت به دنبال آن هستند.

وی ضمن بیان اینکه  هر چه انتخابات با شکوه تر باشد پایه های نظام مستحکم تر است افزود: این یک وظیفه ملی است که با شرکت در انتخابات رییس جمهور کشور را قدرتمند تر و پایه های نظام را مستحکم تر نماییم ، بنابراین همه باید ضمن حضور خود در انتخابات دیگران را برای شرکت در این حرکت سیاسی کشور ترغیب نماییم .

ابوالحسنی همچنین در این آیین کار و تلاش را رمز بقاء جامعه عنوان کرد و تصریح نمود: کار و تلاش کلید رونق و توسعه جامعه است .

وی ضمن اشاره به احادیثی از ائمه مصومین در راستا اهمیت جایگاه کارگران خاطر نشان کرد: کارگران ارزشمند ترین و سودمندترین طبقه و گروه در جامعه هستند .

معاون فرماندار ضمن بیان اینکه بهبود وضعیت تولید از عوامل اساسی  شکوفایی اقتصاد هر کشوری است و از طریق نیروی کار این شکوفایی تامین می شود گفت: بر کار فرمایان و صاحبان کار واجب است تا قدردان کارگران فعال جامعه باشند.

وی ضمن بیان اینکه بخش اعظم اقتصاد مقاومتی به دست قشر کارگر باز می شود خاطر نشان کرد: کارگران در بخش اقتصاد مقاومتی جایگاه والایی دارند ، بنابراین شما کارگران می توانید برای  تحقق این اصل مهم به دولت و دولتمردان کمک فراوانی نمایید .

ابوالحسنی یادآور شد: کلید گشایش هر استعداد در وجود ما انسان ها کار است لذابرای شکوفا شدن استعداد ها باید دائم در حال کار و تلاش باشیم .

وی افزود: فرمانداری شهرستان  به عنوان نهاد حاکمیتی برای قشر کارگر اهمیت زیادی قائل است که در این راستا نشست های کمیسیون کارگری  با هدف  بررسی مشکلات پیش روی کارگران مشغول به کار در شهرستان  را به صورت مداوم برگزار و اقدام های لازم از سوی این نهاد حاکمیتی با همکاری سایر اعضای کمیسیون کارگری صورت گرفته است.  

همچنین در این مراسم از مدیران نمونه فرهنگی شرکتهای تولیدی و صنعتی  این شهرستان از سوی فرمانداری و اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اهدای لوح و هدیه تجلیل شد.

بیش از 600 واحد صنعتی کوچک و بزرگ  با جمعیتی بیش از 15 هزار کارگر در این شهرستان مستقر هستند که جمعیت کارگری شرکت مدیریت تولید برق در این شهرستان 300 نفر است.

منبع : ایرنا

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/lw68P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *