اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

امکان کامنت گذاری در پست‌های تلگرامی فراهم شد

شناسه خبر : 94575 | تاریخ انتشار : : 17 مهر 1399 - 8:43 | ارسال توسط :

نسخه جدید تلگرام ۷.۱ (Telegram ۷.۱) منتشر شد و بخش کامنت‌گذاری بر روی پست کانال‌های تلگرامی اضافه شد که در حال حاضر این امکان فقط در نسخه تلگرام اصلی (دسکتاپ و اندروید) فعال است.

به گزارش اشکذر خبر؛ چنانکه می‌دانید  تلگرام با توجه به محبوبیت و فراگیری‌اش در ایران؛ حتی پس از فیلترینگ؛ همچنان یکی از برترین ابزار‌های مارکتینگ و سوشیال مارکتینگ به حساب می‌آید. حال هر چقدر این ابزار تعاملی‌تر باشد و اعضا و کاربران این بتوانند ارتباط مستقیم‌تری داشته باشند؛ این امکان ارزش بیشتری خواهد داشت که اخیرا تلگرام با فراهم نمودنِ امکان کامنت گذاشتن در پست‌های کانال‌ها زمینه این تعامل را فراهم کرده است.

بنابر این گزارش مخاطبان این پیام رسان  با بروزرسانی تلگرام خود می‌توانند نظرات خود را نسبت به هر یک از پست‌های کانال، با توجه به ویژگی جدید تلگرام (کامنت) ارسال کنند.

ویژگی کامنت‌گذاری در حال حاضر فقط در نسخه تلگرام اصلی (دسکتاپ و گوشی) فعال است و کامنت مربوطه قابلیت مشاهده برای تمام مخاطبان کانال را داراست.

خاطر نشان اینکه؛ این امکان در زیر پست کانال‌هایی که قابلیت گفتگو را برای کاربران خود فعال کرده‌اند؛ قابل استفاده می‌باشد.

ناشناس کردن ادمین‌های گروه

همجنین با توجه به اینکه در سال‌های اخیر استفاده فعالان اجتماعی برای انجام برنامه‌های خود در گروه‌های تلگرامی افزایش پیدا کرده است؛ در بروزرسانی جدید تلگرام قابلیت امنیتی جدیدی نیز در نظر گرفته شده که با استفاده از آن ادمین گروه می‌تواند خود را به حالت ناشناس دربیاورد. در این حالت نام ادمین از لیست اعضا گروه مخفی خواهد شد و پیام‌های او مانند پست کانال‌ها با نام گروه ارسال خواهد شد.

فیلترهای اضافه شده‌ی اخیر به پیام رسان تلگرام

از این پس در بخش جستجو تلگرام به لطف فیلتر‌های اضافه شده می‌توانید محتوا مورد نظر را بر اساس دسته بندی‌های فایل، موسیقی، محتوای تصویری، لینک‌ها، مکالمات و پیام‌های صوتی جستجو کنید و یا با تایپ کردن تاریخ مورد نظر جستجو خود را محدودتر کنید. همچنین می‌توانید از این فیلتر‌ها به صورت ترکیبی استفاده کنید.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/9YLQj
برچسب ها:  , 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124