اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

امکان تعطیلی مدارس برخی شهرستان‌های یزد به علت گرد و خاک شدید وجود دارد

شناسه خبر : 71110 | تاریخ انتشار : : 25 بهمن 1396 - 16:57 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر ،هادی هادی نسب  با بیان اینکه طوفان گرد و خاک ساعت یک بامداد چهارشنبه 25 بهمن ماه با 8 برابر حد مجاز وارد شهرستان‌های اردکان و میبد شد اظهار داشت: این اندازه صبح امروز به 5 برابر کاهش و اکنون میزان غلظت در یزد 3 برابر حد مجاز است. مدیرکل مدیریت […]

به گزارش اشکذر خبر ،هادی هادی نسب  با بیان اینکه طوفان گرد و خاک ساعت یک بامداد چهارشنبه 25 بهمن ماه با 8 برابر حد مجاز وارد شهرستان‌های اردکان و میبد شد اظهار داشت: این اندازه صبح امروز به 5 برابر کاهش و اکنون میزان غلظت در یزد 3 برابر حد مجاز است.

مدیرکل مدیریت بحران استان یزد با اشاره به اینکه در شهرستان یزد هیچ گونه خسارتی گزارش نشده است خاطرنشان کرد: در برخی از شهرستان‌ها شکستگی تابلو، تیرهای برق و تخریب دیوار اعلام شده است.

وی با بیان اینکه شهرستان اردکان نسبت به دیگر شهرستان وضعیت نابسامان‌تری را دارد اضافه کرد: طبق پیش‌بینی‌ها احتمالاً این وضعیت تا عصر امروز با شدت کمتری در این شهرستان ادامه داشته باشد و به آموزش و پرورش نیز اجازه داده شد که اگر وضعیت به همین شکل ادامه داشت امکان تعطیلی مدارس را داشته باشند.

هادی نسب افزود: گرد و غبار در شهرستان اردکان ثابت شده و با توجه به استعلاماتی که در سازمان هواشناسی استان گرفته شد امکان حرکت این گرد و غبار به سمت شهر یزد نیست.

مدیرکل مدیریت بحران استان یزد به شاخص کیفی هوای شهرستان‌های استان اشاره کرد و اظهار داشت: شهرستان‌های اردکان، میبد و یزد ناسالم و شهرستان‌های بافق و مهریز بسیار ناسالم اعلام شده است و گفته‌هایی که وضعیت ناسالم و بسیار ناسالم را مشخص می‌کند با توجه به اینکه شاخص درصدی نبوده زیاد قابل مستند نیست و محدوده‌ها متفاوت است.

وی در پایان تأکید کرد: این شرایط به‌طور مداوم رصد و در صورت تداوم و استمرار این وضعیت به نحوی که به‌صورت بحرانی تشخیص داده شود اقدامات پیشگیرانه با هماهنگی کلیه ادارات ذی‌ربط صورت می‌گیرد.
منبع:تنسیم یزد

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/x814r

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124