اشکذر خبر

پیشنهاد ویژه

همزمان با حضور نماینده یزد و اشکذر در جمع نمازگزاران اشکذری انجام شد؛

امضا طومار در مخالفت با احداث صنایع آلاینده و کارخانه شیشه مظروف در شهرستان اشکذر

شناسه خبر : 112325 | تاریخ انتشار : : ۰۳ دی ۱۴۰۱ - ۹:۰۳ | ارسال توسط :

نمازگزاران اشکذری و سایر نقاط شهرستان با امضا طومار مخالفت شدید خود را با احداث صنایع آلاینده و کارخانه شیشه مظروف در این شهرستان اعلام کردند.

به گزارش اشکذر خبر، همزمان با حضور نماینده یزد و اشکذر در نمازجمعه شهر اشکذر، طوماری با امضا مردم شهرهای اشکذر و مجومرد و مردم فیروزآباد در مخالفت با احداث صنایع آلاینده و کارخانه شیشه مظروف، تقدیم وی شد.

در بخشی از متن این طومار آمده است:

جناب آقای جوکار، آلودگی هوای این شهرستان در حدی است که کشاورزی مان را به نابودی کشانده، محیط زیست مان را از بین برده و زندگی و سلامتی مردم را به مخاطره انداخته است … مصیبت مضاعف ما این است که هر چه داد می زنیم دیگر کارخانه آلاینده نمی خواهیم داریم خفه می شویم، باز داد و فریاد و ناله مان به جایی نمی رسد و دم گرم ما در آهن سرد حریصان از خدا بی خبرانی که حق مردم را نادیده می گیرند اثر نمی کند.

در بخش دیگر این دادنامه مردم اشکذر، مجومرد و فیروزآباد آمده است:

در موضوع آلاینده ها، مصائب مان کم نبوده و نیست ولی مصیبت اکنون ما این است که بلایی دیگری دارد بر ما فرود می آید به نام «کارخانه شیشه مظروف» که می خواهد خونمان را در شیشه کند و دست اندرکاران بی رحم آن قصد جانمان کرده اند و عجب برای ما این است که بعد از این که مردم به هر راهی که بلد بوده اند مخالفت خودشان را اعلام کرده اند و بعد از این که همه کارشناسان محیط زیست و ارگان های دیگر مخالفت کرده اند و روحانیون و ائمه جمعه و جماعات و آحاد مردم مخالفت کرده اند به یک باره …. از فرمایشات مقام معظم رهبری .. اعلا سو استفاده کرده و از آن حربه ای کاری می سازند و در جهت ساخت آن کارخانه ….. شیشه مظروف … مساعدت می نمایند.

… جناب آقای جوکار نماینده عزیز و محترم از حضورتان استدعای عاجزانه داریم به نفع مردم پا در میدان بگذارید و نگذارید احداث کارخانه شیشه در منطقه ما پا بگیرد.

 

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/NTh4T

یک پاسخ به “امضا طومار در مخالفت با احداث صنایع آلاینده و کارخانه شیشه مظروف در شهرستان اشکذر”

 1. یک شهروند دلسوز گفت:

  باسلام
  نمی دانیم به چه زبانی باید به این جماعت …. بفهمانیم کل استان یزد و من جمله اشکذر، هیچ برای صنایع آب ندارد، هوا ندارد، ظرفیت ندارد، خواهان ندارد.
  مرگ بر ….
  مرگ بر پول پرست
  مرگ بر آدم کش
  مرگ بر شیشه مظروف
  مرگ بر یزدیک
  مرگ بر کاشی عقیق
  مرگ بر سیم لاکی
  مرگ بر طراح صنایع در دشت یزد – اردکان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

.:. آخرین اخبار
پیشنهاد ویژه