اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

امام جمعه اشکذر امر به معروف و نهی از منکر را سنت قطعی خدا دانست/حمایت اشکذری ها از امربه معروف و نهی ازمنکر

شناسه خبر : 33188 | تاریخ انتشار : : 10 آبان 1393 - 20:33 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز، خطیب نماز جمعه اشکذر در خطبه های این هفته ضمن اشاره به  هفته امر به معروف و نهی از منکر، به نقل حدیثی از پیامبر اکرم (ص) پرداخت و گفت: زمانی که در جامعه امر به معروف و نهی از منکر ترک شود و از اهل بیت من پیوری نکنند، خداوند از خودشان بدترین افراد […]

به گزارش اشکذر نیوز، خطیب نماز جمعه اشکذر در خطبه های این هفته ضمن اشاره به  هفته امر به معروف و نهی از منکر، به نقل حدیثی از پیامبر اکرم (ص) پرداخت و گفت: زمانی که در جامعه امر به معروف و نهی از منکر ترک شود و از اهل بیت من پیوری نکنند، خداوند از خودشان بدترین افراد را بر انان مسلط میکند و اگر بهترین افران ان جامعه برای رفع گرفتاری دعا کند برآورده نخواهد شد.

امام جمعه اشکذر یکی از راهای دورکردن حاکمان ستمگر و مفسد را امر به معروف دانست و افزود: به خاطر اهمیت دادن نظام جمهوری اسلامی ایران به این فریضه واجب این کشور از اسیب ها دور مانده است.

وی افراد حاظر در واقعه کربلا را به دو گروه تقسیم کرد و گفت: دسته اول افرادی هستند که در رکاب حضرت سیدالشهدا(ع)تا اخر بودند و دسته دیگر کسانی که در مقابل آن حضرت قرار گرفته بودند.

حجت الاسلام طالبیان دنیا پرستی را یکی از خصلت های افراد فاسد برشمرد و گفت: بدرستی که کسانی که در مقابل حضرت بودند در دنیای خویش غرت شده بودند و ویژگی یاران امام حسین(ع)بصیر بودن و قدرت تشخیص حق از باطل است.

وی در پایان از تمام کسانی که در بر پایی همایش هایی همچون شیرخوارگان نقش داشته اند تشکر کرد و گفت:برپایی همایش شیر خوارگان همچون عزاداری برای سیدالشهدا پسندیده است و باید ادامه داشته باشد.

گفتنی است در حاشیه برگزاری نماز جمعه این هفته نماز گزاران اشکذریبا امضاء طومار حمایت از امران به معروف و ناهیان از منکر، بر زنده نگه داشتن این فریضه الهی تاکید کردند.

20141031_125606 20141031_125554

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/E7pCI

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec