اشکذر خبر

محمدصالح جوکار خطاب به منتخبین شورای اسلامی شهر اشکذر:

امروز هیچ بهانه‌ای برای کار نکردن وجود ندارد

شناسه خبر : 100031 | تاریخ انتشار : : ۰۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۹ | ارسال توسط :

نماینده مردم یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی در دیدار با منتخبین شورای اسلامی شهر اشکذر؛ با اشاره به مدت زمان باقی مانده تا شروع به کار شوراهای ششم؛ بیان داشت: این مدت فرصت بسیار خوبی است که شوراهای اسلامی شهر اشکذر جلسات و نشست‌های هم اندیشی برگزار کنند تا به یک گفتمان مشترک دست پیدا کنند.

به گزارش اشکذر خبر؛ محمدصالح جوکار نماینده مردم شهرستان های یزد و اشکذر و بخش ندوشن و رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی در دیدار منتخبین شورای اسلامی شهر اشکذر با بیان اینکه امروز هیچ بهانه‌ای برای کار نکردن وجود ندارد؛ گفت: باید برنامه‌ریزی دقیقی انجام دهیم و در طول چهار سال آینده با احیای سرمایه‌های اجتماعی از دست رفته مشکلات موجود را برطرف کنیم.

جوکار با تاکید بر اینکه ما نمی‌توانیم مدام بگوییم گذشته این کار اشتباه را کرده و این کار درست را نکرده گفت: تا کجا می‌خواهیم این موارد را بگوییم؟ مسئولان باید به آینده هم نگاه داشته باشند و در عرصه‌های مختلف علمی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی، دینی، هنری و در مجموع تمام بخش‌ها با برنامه دقیق وارد شده و برای بهبود وضعیت تلاش کنیم.

نماینده مردم یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مدت زمان باقی مانده تا شروع به کار شوراهای ششم؛ بیان داشت: این مدت فرصت بسیار خوبی است که شوراهای اسلامی شهر اشکذر جلسات و نشست‌های هم اندیشی برگزار کنند تا به یک گفتمان مشترک دست پیدا کنند.

خاطر نشان میگردد؛ وی وحدت نظر و وحدت عمل را شرط موفقیت شوراهای شهر و روستا دانست.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/7miwQ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *