اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

اماکن عمومی شهرستان اشکذر ضدعفونی شد

شناسه خبر : 89973 | تاریخ انتشار : : 19 اسفند 1398 - 11:11 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر، سید ولی زاده میر، مبارزه با ویروس کرونا را در این بازه زمانی، دستور کار بسیج دانست و افزود: با همکاری بسیجیان، دهیاری ها و شورا های شهر و روستا، مکان‌های عمومی سطح شهرستان اشکذر ضد عفونی شد. مسئول بسیج سازندگی اشکذر افزود: با توجه به تذکرات متخصصین حوزه درمان و […]

به گزارش اشکذر خبر، سید ولی زاده میر، مبارزه با ویروس کرونا را در این بازه زمانی، دستور کار بسیج دانست و افزود: با همکاری بسیجیان، دهیاری ها و شورا های شهر و روستا، مکان‌های عمومی سطح شهرستان اشکذر ضد عفونی شد.

مسئول بسیج سازندگی اشکذر افزود: با توجه به تذکرات متخصصین حوزه درمان و بهداشت، بسیجیان در این دوره  پارک ها، مساجد، مدارس، فضای بیرونی نانوایی‌ها، همچنین سطح معابر و خیابان‌ها را ضد عفونی کردند و همچنان در حال اجرا می باشند.

زاده میر، عنوان کرد: گندزدایی و ضدعفونی مکان‌های عمومی شهرستان توسط گروه های جهادی انجام می شود که شایسته است از همه عزیزانی که بدون هیچ چشمداشتی پا در این مسر گذاشته اند تقدیر و تشکر  کنم.

وی خاطر نشان کرد: ضدعفونی مکان های عمومی را تا زمانی که این ویروس ریشه کن نشود به همت همه بسیجیان شهرستان شبانه روز ادامه می دهیم.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/ilTkP

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec