اشکذر خبر


امام جمعه و نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی از کودکان موسسه خیریه سیدالشهداء(ع) دیدار کردند

شناسه خبر : 97795 | تاریخ انتشار : : 12 فروردین 1400 - 12:35 | ارسال توسط :

امام جمعه اشکذر، حجت الاسلام والمسلمین طالبیان به همراه جوکار، نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی، نوروز ۱۴۰۰‌ با بچه های بی سرپرست یا بد سرپرست موسسه خیریه سیدالشهداء(ع) دیدار کردند.

به گزارش اشکذر خبر، امام جمعه اشکذر، حجت الاسلام والمسلمین طالبیان به همراه جوکار، نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی، نوروز ۱۴۰۰‌ با بچه های بی سرپرست یا بد سرپرست موسسه خیریه سیدالشهداء(ع) دیدار کردند.

مدیر عامل موسسه خیریه حضرت سید الشهدا علیه السلام اشکذر در این دیدار با اشاره به سابقه این موسسه گفت: موسسه خیریه سیدالشهداء(ع) در آبان سال ۱۳۸۰ به همت جمعی از فعالین اجتماعی اشکذر جهت کمک به نیازمندان در ساختمان مرحوم حاج فضل الله توکلی واقع در خیابان طالقانی جنب موزه مردم شناسی شروع به فعالیت و با جذب کمکهای نقدی و غیر نقدی خیرین و با شناسایی نیازمندان خدمات قابل توجهی به آنان ارائه کرد و در همان سال با شماره ۲۷ به ثبت رسید.

جعفری نسب، افزود: این موسسه در سال ۸۱ از بهزیستی مجوز نگهداری کودکان بی سرپرست ۷ تا ۱۲ سال را گرفت که در بدو امر ۸ نفر از این کودکان ( تحت عنوان مرکز سرای مهر ) در ساختمان مذکور با ۳نفر پرسنل فعالیت خود را ادامه داد و  علاوه بر نگهداری این کودکان مسئولیت رسیدگی و مددکاری حداقل ۲۰۰ خانواده مددجوی تحت پوشش بهزیستی شامل معلولان جسمی و ذهنی و زنان سرپرست خانوار در اشکذر را بعهده دارد که توسط یک مددکار در دفتر موسسه جنب خانه کودکان در زرین شهر انجام می شود.

 

گفتنی است، افرادی که تمایل به کمک دارند، می توانند مبالغ خود را به شماره کارت موسسه حضرت سیدالشهدا علیه السلام اشکذر ( ۶۰۳۷ ۹۹۱۸ ۹۹۵۴ ۸۸۱۶) واریز نمایند.

 

 

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/xkwc9

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *