اشکذر خبر

[corner-ad id="1"]
تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

امام جمعه خضرآباد خواستار تسریع در گازرسانی به ۴ روستای منطقه خمسیان شد

شناسه خبر : 61669 | تاریخ انتشار : : 24 اسفند 1395 - 8:50 | ارسال توسط :

به گزارش خبرنگار  اشکذر خبر از خضرآباد، آخرین جلسه ستاد نماز جمعه بخش خضرآباد در سال ۱۳۹۵ با حضور امام‌جمعه و اعضای ستاد در محل دفتر ستاد در روستای کذاب تشکیل شد. در این جلسه نخست حجت‌الاسلام غالبی بر اهمیت اقامه نماز جمعه پس از پیروزی انقلاب اسلامی درجای جای میهن اسلامی و حتی روستاها […]

به گزارش خبرنگار  اشکذر خبر از خضرآباد، آخرین جلسه ستاد نماز جمعه بخش خضرآباد در سال ۱۳۹۵ با حضور امام‌جمعه و اعضای ستاد در محل دفتر ستاد در روستای کذاب تشکیل شد.

در این جلسه نخست حجت‌الاسلام غالبی بر اهمیت اقامه نماز جمعه پس از پیروزی انقلاب اسلامی درجای جای میهن اسلامی و حتی روستاها اشاره کرد و گفت: با اقامه نماز جمعه مردم از مسائل روز جامعه آگاه می‌شوند امام‌جمعه بخش خضرآباد خواستار جذب بیشتر مردم به‌ویژه جوانان در نماز جمعه شد و گفت: باید با تبلیغات و اطلاع‌رسانی بیشتر زمینه جذب مردم به نماز جمعه را فراهم نماییم.

حجت‌الاسلام غالبی در این جلسه با توجه به بحران کم‌آبی در سطح تمام روستاهای بخش خضرآباد خواستار تسریع در آب‌رسانی به شهر و روستاهای این بخش شد.

امام‌جمعه بخش خضرآباد با توجه به فرارسیدن تعطیلات سال نو و ییلاقی بودن روستاهای مختلف این بخش و حضور مهمانان نوروزی از اقصی نقاط میهن اسلامی از شوراهای اسلامی و دهیاران خواست از آنان به‌خوبی پذیرایی نمایند.

حجت‌الاسلام غالبی در ادامه از مسئولان شرکت گاز خواستار تسریع در گازرسانی به ۴ روستای منطقه خمسیان در اولین روزهای کاری سال آینده شد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/SDsA4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124