• کد خبر: 37559
   منتشر کننده: علی جعفری
    تاریخ انتشار: جمعه 8 اسفند 1393 - 23:21
  امام‌جمعه بخش خضرآباد در جمع نمازگزاران جمعه در مسجد امام‌زاده سيد کافي کافي آباد با اشاره به نزديک شدن ايام فاطميه اظهار داشت: بانوان اسلامي با حفظ حجاب خود ادامه‌دهنده راه حضرت زهرا (س) باشند.

  امام‌جمعه بخش خضرآباد در جمع نمازگزاران جمعه در مسجد امام‌زاده سيد کافي کافي آباد با اشاره به نزديک شدن ايام فاطميه اظهار داشت: حضرت فاطمه زهرا (س) تمامي زندگي خود را وقف دين، اسلام و ولايت کرد و در دفاع از حريم حق و حقيقت به شهادت رسيد و به همه انسان‌ها درس عشق و ايمان و وفاداري داد و لذا بانوان اسلامي بايد ايشان را الگو و اسوه خويش قرار دهند و با حفظ حجاب خود ادامه‌دهنده راه و روش آن بانوي بزرگوار باشند.
  وي ايام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) را عاشوراي ديگر نام برد و گفت: بايد در روزهاي پاياني سال و ابتداي سال آينده که تقارن با ايام فاطميه است ضمن برپايي مراسم و محافل مذهبي در مساجد و حسینیه‌ها حرمت آن ايام حزن و اندوه را نيز همه مردم به‌خوبی نگه‌دارند.

  حجت‌الاسلام غالبي با گراميداشت 14 اسفند سالروز تاسيس کميته امداد به‌فرمان امام خميني رحمه‌الله عليه خدمات و زحمات اين نهاد در راستاي کمک به محرومان و اقشار کم درآمد جامعه مخصوصا روستاهاي محروم را از بدو تاسيس تاکنون خوب ارزيابي کرد.

  وي از کسانی که تمکن مالي دارند خواست تا در ايام سال نو مستمندان جامعه را به‌طور آبرومندانه ياري نمايند.

  نمازجمعه خضرآباد نمازجمعه خضرآباد امام جمعه خضرآباد

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/9aCiP

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *