• کد خبر: 23375
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: جمعه 7 تیر 1392 - 23:48
  امام جمعه اشکذر در خطبه این هفنته اظهار داشت : اصلی ترین برنامه قوه قضائیه پیشگیری از وقوع جرم می باشد و در مرحله بعد برخود با مجرم.

  امام جمعه اشکذر

  به گزارش اشکذر نیوز به نقل از نسیم صادق،حجت الاسلام طالبیان در نمازجمعه این هفته اشکذر با اشاره به هفتم تیر سالروز شهادت آیت ا… شهید بهشتی و ۷۲ تن از یارانش توسط منافقین کور دل، گفت: هرکدام از این شهدا شخصیت های برجسته انقلاب بودند ولی شهید بهشتی جایگاه ویژه ای در بین آنها داشت، ایشان از روحانیون برجسته ، شاگردان ویژه  و یکی از بازوان حضرت امام به حساب می آمد و در مدیریت زبان زد همه بود،به همین  مناسبت هفت تیر را به عنوان روز قوه قضائیه و هفته ای که در آن قرار داریم به عنوان هفته قوه قضائیه نام گذاری کرده اند.

  وی با اشاره به اینکه قضاوت در اسلام جایگاه ویژه ای دارد به نحوی که این جایگاه مختص پیامبر و وصی او می باشد تاکید کرد: کسانی که در این مسند قرار می گیرند باید حافظ جان،مال و آبروی مردم باشند، باید عدالت را سرلوحه تمام امور خود قرار داده و حتی نسبت به دشمنان خود نیز عدالت را رعایت کنند،اصلی ترین برنامه قوه قضائیه پیشگیری از وقوع جرم می باشد و در مرحله بعد برخود با مجرم.

  در ادامه ایشان با اشاره به ۱۱ تیر ماه سالروز شهادت شهید صدوقی به تعریف از اوصاف ایشان پرداخت و از ایشان به عنوان مردی بزرگ ،دانشمند و فقیهی برجسته و از یاران مومن حضرت امام یاد کرد.

  در آخر خطبه ها به دهه آخر ماه شعبان به عنوان دهه غبارروبی مساجد اشاره کرد وبیان کرد :  در این دهه مردم مساجد را محیای ماه رمضان ماه مهمانی خدا می کنند.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/rd07h

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *