اشکذر خبر

تبلیغات
iau
car
ads
farntec
124

امام جمعه اشکذر: ادعای دموکراسی در فرانسه بیشتر به طنز شباهت دارد تا واقعیت

شناسه خبر : 36235 | تاریخ انتشار : : 03 بهمن 1393 - 21:43 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز، حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدرضا طالبیان امام‌جمعه اشکذر در خطبه‌های این هفته‌ی نماز جمعه به ذکر روایتی از امام حسن عسکری (ع) پرداخت و افزود: آن امام همام شیعه‌ی واقعی و حقیقی را کسی دانست اند که نسبت به برادران ایمانی خود فروتن و متواضع باشد که این کس جزء صدیقان خواهد بود.   امام‌جمعه اشکذر […]

به گزارش اشکذر نیوز، حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدرضا طالبیان امام‌جمعه اشکذر در خطبه‌های این هفته‌ی نماز جمعه به ذکر روایتی از امام حسن عسکری (ع) پرداخت و افزود: آن امام همام شیعه‌ی واقعی و حقیقی را کسی دانست اند که نسبت به برادران ایمانی خود فروتن و متواضع باشد که این کس جزء صدیقان خواهد بود.

 

امام‌جمعه اشکذر با اشاره به توهین یکی از مجلات فرانسوی نسبت به پیامبر اکرم (ص) در قالب کاریکاتور، اظهار داشت: این عمل کشور فرانسه خشم تمام مسلمانان را موجب شد که در توجیه این حرکت نامناسب کشور فرانسه را دارای دموکراسی بی‌قیدوشرط خواندند.

 

حجت الاسلام طالبیان این ادعای کشور فرانسه را نزدیک‌تر به طنز خواند تا به واقعیت و خاطرنشان کرد: آن‌ها در سیاست داخلی و خارجی خود به‌هیچ‌وجه دموکراسی بدون قید و شرط را قبول ندارند.

 

وی در ادامه به وظایف مسلمانان نسبت به پیامبر اکرم (ص) از دیدگاه قرآن اشاره کرد و گفت: احترام گذاشتن به آن حضرت و باعظمت یاد کردن آن بزرگوار جز وظایف مسلمانان هست.

 

امام‌جمعه اشکذر محبت داشتن به پیامبر اکرم (ص) و نشان دادن این محبت را از دیگر وظایف مسلمانان خواند و عنوان کرد: پیروی از ایشان نیز یکی از دیگر وظایفی است که قرآن مردم را به آن موظف کرده است.

 

خطیب نماز جمعه اشکذر آگاهی داشتن از انگیزه دشمنان برای اهانت به پیامبر رحمت (ص) را از وظایفی تمام مسلمانان بیان کرد و افزود: یکی از عواملی که سبب شده تا دشمنان اسلام در ده سال اخیر بیش‌ازپیش به خاتم‌الانبیا (ص) اهانت کنند هراس از رشد اسلام در اروپا و امریکا است.

 

گفتنی است در پایان نماز جمعه این هفته به مناسبت هتک حرمت به پیامبر ختمی‌مرتبت حضرت محمد مصطفی (ص) مردم اشکذر خشم خود را همزمان با تمام جهان ابراز کردند.

 

 راهپیمایی اشکذر راهپیمایی اشکذر راهپیمایی اشکذر

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/Owrwi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
car
ads
farntec
124