• کد خبر: 22830
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: یکشنبه 19 خرداد 1392 - 09:32

  امام جمعه ابرکوه گفت: کسانی که از هم‌اکنون سلامت انتخابات را زیر سئوال می‌برند، بیندیشند که به چه کسی خوش خدمتی می‌کنند و ماموریت را برای چه جریانی انجام می‌دهند.

  به گزارش خبرگزاری فارس ، حجت‌الاسلام سید ابراهیم حسینی در جمع بسیجیان شهرستان ابرکوه اظهار داشت: انتخابات عرصه بروز وحدت، عقلانیت، بلوغ سیاسی ملت و عزم ملی و شرکت در انتخابات عمل به وصایای حضرت امام (ره) و فرامین مقام معظم رهبری و میثاق با شهیدان است.

  وی افزود: بسیج شجره طوبایی است که شاخه‌هایش در حوزه، دانشگاه، مدارس، ادارات و کلیه مراکز حضور دارد و فضای کشور را با عطر ولایت معطر کرده است.

  حسینی عنوان کرد: مواظب باشیم آنان که با بسیج به تقابل برخاستند، دانشگاه را پادگان نظامی می‌خوانند، بسیج را تخطئه کردند و نشان دادند که نا اهل و نامحرم انقلاب هستند بار دیگر میدان ورود پیدا نکنند.

  حسینی در مورد وظیفه بسیج در انتخابات نیز یادآور شد: بسیجیان باید مردم را آگاه و ملاک‌های انتخاب احسن را ترویج کنند.

  وی اظهار داشت: شورای نگهبان وظیفه اولیه را در تائید نیروهای توانمند دارد و مردم در برگزیدن فرد اصلح که دارای حسن تدبیر، تعهد و مکتبی، کارشناس و کاردان در امور مختلف و معتقد به ولایت فقیه است حرف اول را می‌زنند و وظیفه اصلی بر دوش مردم است.

  امام جمعه ابرکوه ادامه داد: خرداد ماه همواره ماه تعیین سرنوشت انقلاب بوده است زیرا سرآغاز قیام در 15 خرداد 42 و عروج امام در 14 خرداد و مقدرات اجرایی کشور در دوم خرداد و سوم خرداد و 18 خرداد و 24 خرداد رقم خورده و می‌خورد.

  حسینی در مورد وظایف کاندیداها در انتخابات پیش رو اظهار داشت: نامزدهای انتخابات سعی در تلطیف فضای سیاسی و تقویت عزم ملی و بسترسازی برای حضور حداکثری داشته باشند و ستادهای خود را به پرهیز از هر نوع رفتار هنجارشکنانه توصیه کنند.

  وی افزود: در نظام اسلامی راه برای رقابت سالم باز است و همه کاندیداها از حق رقابت یکسان برخوردارند تا دیدگاه‌های خود را با استفاده از فرصت ایجاد شده توسط رسانه ملی اطلاع رسانی کنند و مورد قضاوت قرار گیرند.

  حسینی ادامه داد: فردی که نمی‌تواند عصبانیت خود را در برابر فضای ایجاد شده که برایش مطلوب نیست کنترل کند چگونه می‌تواند کشورداری کند؟ مدیریت کشور باید حلیم و با ظرفیت و تبلوری از همه قابلیت‌ها باشد.

  وی در توصیه به مردم گفت: ملت ما بصیرانه برای خلق حماسه سیاسی به میدان می‌آیند تا عرصه بر دشمن تنگ شود زیرا اگر در امر تعیین سرنوشت کشور وظیفه شناسی و از حق رای خود استفاده نکنیم، در مقابل یک قدم عقب‌نشینی، دشمن 10 قدم جلو می‌آید و مدعی می‌شود.

  حسینی گفت: مقام معظم رهبری و مراجع عظام شرکت در انتخابات را برای ما تکلیف شرعی می‌دانند و به همین دلیل حجت بر همه تمام و یک رای برگ نیز در تقویت نظام موثر و خالی ماندن یک رای هم پر شدن جدول پازل صفحه دشمن است.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/uRBAw

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *