اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

امامت و رهبری حلقه مفقوده امت اسلام است

شناسه خبر : 44267 | تاریخ انتشار : : 02 مهر 1394 - 17:07 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز، امام‌جمعه اشکذر با اشاره به عظمت دهه اول ذی‌الحجه به‌ویژه روز عرفه و عید قربان، اظهار داشت: خداوند روزهایی ویژه را برای نزول رحمت بر بندگانش انتخاب کرده است و وظایفی را مشخص بر دو قسم مشخص کرده است. حجت‌الاسلام محمدرضا طالبیان یک قسم وظایف را نجوا و دعاها برای روزهای […]

به گزارش اشکذر نیوز، امام‌جمعه اشکذر با اشاره به عظمت دهه اول ذی‌الحجه به‌ویژه روز عرفه و عید قربان، اظهار داشت: خداوند روزهایی ویژه را برای نزول رحمت بر بندگانش انتخاب کرده است و وظایفی را مشخص بر دو قسم مشخص کرده است.

حجت‌الاسلام محمدرضا طالبیان یک قسم وظایف را نجوا و دعاها برای روزهای خاص و قسم را دیگر اعمال ویژه برای چنین روزهایی ذکر کرد و افزود: قربانی کردن در روز عید سعید قربان، رفتن به خدمت پدر و مادر و احسان به آنان، اطعام فقرا و رفتن به دیدن خویشاوندی که قطع صله‌رحم کرده است ازجمله اعمالی است که امام محمدباقر (ع) در روایتی برای ایام خاص سفارش کرده است.

امام‌جمعه اشکذر در خطبه دوم با اشاره به نام‌گذاری دهه ولایت و امامت خاطرنشان کرد: امروز امامت و رهبری جز حلقه مفقوده امت اسلام است و ایران اسلامی به برکت پیروی از ولایت در برابر حوادث سهمگین بیمه است.

وی در ادامه به پیام رهبر معظم انقلاب به حجاج بیت‌الله الحرام اشاره کرد و اضافه کرد: امت اسلام به‌ویژه علما و روشنفکران باید بدانند تکلیف بیشتری نسبت به آحاد امت اسلام در برابر فجایع عراق و سوریه و توطئه مستکبران به سرکردگی آمریکا دارند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/nhvS1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124