اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

الان موقع امتحان ماست !

شناسه خبر : 23379 | تاریخ انتشار : : 07 تیر 1393 - 23:54 | ارسال توسط :

محمد کاظم ۲۰ ساله پاسدار بود ،  فرمانده گروهان حر در عملیات بدر بود! زندگیش اگر یک جمله می شد آن جمله کلماتش انقلاب، بسیج و جبهه بود. وداعش هم با این دنیای خاکی در جزیره مجنون (شرق دجله) بود. در پرونده اش علت شهادتش را متلاشی شدن بدن نوشته بود هر چند این ظاهر […]

عکس شهدا

محمد کاظم ۲۰ ساله پاسدار بود ،  فرمانده گروهان حر در عملیات بدر بود!

زندگیش اگر یک جمله می شد آن جمله کلماتش انقلاب، بسیج و جبهه بود.

وداعش هم با این دنیای خاکی در جزیره مجنون (شرق دجله) بود.

در پرونده اش علت شهادتش را متلاشی شدن بدن نوشته بود هر چند این ظاهر بود و علت شهادت او مثل همه شهداء اصرار بر کلام حق بود. برای آنکه بیشتر از چگونگی شهادتش بدانیم از همرزمانش سوال کردیم گفتند چند تا از بچه های بسیجی اشکذر داخل یک قایق بودند که قایق آنها را با هلیکوپتر زده بودند! و آن چند نفر در آتش گالن های بنزین کنار قایق در آتش سوختند! روحشان شاد!

واما چند ساعت قبل از شهادتش؛ محمد کاظم به خبرنگاری که از او مصاحبه می گرفت این چنین گفت:

مصاحبه با شهید محمد کاظم دهقانی ،  چند ساعت قبل از شهادت

الان موقع امتحان ماست !

علی عند الله جندالله هم الغالبون

اینجانب محمد کاظم دهقانی اشکذری؛ ما الان در موقعیتی به سر می بریم که حدوداً آخرین لحظه هایی است که در مقر پشت خط باید بمانیم؛ ان شاء الله حاضر می شویم تا هر چه سریعتر برویم و عملیات سرنوشت ساز؛ عملیاتی که باید ان شاء الله سرنوشت چهار سال پنج سال جنگ را معلوم کند (عملیات بدر) ان شاء الله سرنوشت دشمن و کارش را یکسره کنیم من فقط پیامی داشتم برای بچه های در جبهه و پشت جبهه؛ بچه های بسیج و کمکی و نیروی مردمی است که بیایید با هم بیعت کنیم ان شاء الله تا زنده هستیم برای اسلام و قرآن کار بکنیم انشاء الله دست از یاری امام بر نداریم الان موقع امتحان ماست الان موقعی است که فکر کنید همان لحظه ای است که امام حسین (ع) آن لحظات را شب عاشورا داشت بچه هایش را امتحان کرد؛ لشکرش را هم امتحان کرد؛ ما الان داریم امتحان می دهیم چون امکان دارد شبی دیگر بیشتر به عملیات نمانده باشد. الان موقع امتحان ماست ما باید ببینیم چه کار باید بکنیم و راه و روش ما چیست ما باید از امام حسین (ع) سرمشق بگیریم و راهمان را انتخاب کنیم.

ما راهمان را انتخاب کرده ایم و راهمان و هدفمان اسلام و قران است و حتی اگر تکه تکه شویم دست از یاری اماممان بر نمی داریم و انشاء الله اهدافی که به ما گفتند در عملیات توجیه شده آن اهداف را حتی اگر یک نفرمان حتی اگر من تنها باقی بمانم حتی اگر جسد من تکه تکه شود باید به هدف مورد نظر برسیم این هدف خیلی مهم است حرف ایل و طایفه و قبیله نیست.

بیایید دست بیعت به هم بدهیم !

صحبت اسلام است و کفر؛ ما الان در مقابل کفر ایستاده ایم؛ ما باید خودمان را نشان دهیم. باید اسلام را به دنیا نشان دهیم؛ قدرت اسلام را به دنیا نشان دهیم؛ تا ابر قدرتها دیگر فکرش را هم نکنند و در هر جایی اسلام را به دنیا نشان دهیم تا ابر قدرتهای دیگر فکرش را هم نکنند و هر جایی از اسلام اسمی؛ از اسلام و در هر کشوری و در هر نقطه ای که باشد بدانند که نمی شود با مسلمان در افتاد با شیعه علی (ع) نمی شود در افتاد؛ آن کسی که پیرو علی (ع) است آنکه رهبرش امام حسین (ع) است هیچ وقت شکست ندارد بیایید دست بیعت به هم بدهیم با هم بیعت کنیم عهد و پیمان ببندیم تا آخرین قطره خونمان به ندای رهبرمان لبیک بگوییم.

من را حلال کنند!

من هم پیامی برای پدر و مادرم دارم که لازم است اینجا بگویم ان شاء الله اگر توفیق شهادت نصیب من شد و شهید شدم از پدر و مادرم می خواهم که از زحمات بیکران که برای من کشیده اند که واقعا جای تشکر دارد و عذر خواهی من را از بابت کوتاهی ها بپذیرند و من را حلال کنند.

اگر در این مدت عمرم کوتاهی کردم و یک صحبت و کاری گفتند و من انجام دادم و هر دلخوری در هر صورت من را ببخشند که الان معلوم نیست عمری برای من باقی مانده باشد یا نمانده باشد!

فردا در روز قیامت نمی توانید جلو حضرت زهرا (س) بایستید !

و در هر صورت اگر من شهید شدم انتظاری که از شما دارم این است که مادرم همچون امام حسین (ع) و از غم مرگ من هیچ دلهره ای نداشته باشند هیچ غمی نداشته باشند اگر خدای نکرده در خودتان یک ذره شک و شبهه ایجاد کنید فردا در روز قیامت نمی توانید جلو حضرت زهرا (س) بایستید و امکان دارد مقابل آنها سرشکسته باشید وباید کاری کنید که فردا روز قیامت در مقابل حضرت زینب (س) سربلند باشید و بگوئید که ما هم زحمت کشیده ایم و در این راه بچه داده ایم.

امام را تنها نگذارید

و پیامی هم برای برادرهایم دارم ان شاء الله هر دو در راه انبیاء و اولیاء را دنبال کنید و تا آخرین قطره خونتان بایستید هر چه شما کردید امام را تنها نگذارید در هر کجاهستید در سر کار در جبهه امام را یار کنید که خدا شما را یاری می کند.

منبع : وبلاگ آب و آتش ، مجاهدان

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/doomx

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124