اشکذر خبر

[corner-ad id="1"]
تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

اقدام خصمانه دولت نیجریه علیه شیعیان مورد اعتراض همه آزادگان و مسلمانان جهان است

شناسه خبر : 47680 | تاریخ انتشار : : 27 آذر 1394 - 22:35 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز، امام جمعه اشکذر در خطبه های این هفته نماز جمعه ضمن اشاره به سالروز شهادت امام حسن عسگری (ع) گفت: همه ما باید با رعایت تقوا و انجام آنچه که اسلام فرموده است ادامه‌دهنده راه ائمه اطهار باشیم. “حجت الاسلام والمسلمین طالبیان”ضمن محکوم کردن حملات ارتش نیجریه به شیعیان این کشور تصریح کرد: این […]

به گزارش اشکذر نیوز، امام جمعه اشکذر در خطبه های این هفته نماز جمعه ضمن اشاره به سالروز شهادت امام حسن عسگری (ع) گفت: همه ما باید با رعایت تقوا و انجام آنچه که اسلام فرموده است ادامه‌دهنده راه ائمه اطهار باشیم.

“حجت الاسلام والمسلمین طالبیان”ضمن محکوم کردن حملات ارتش نیجریه به شیعیان این کشور تصریح کرد: این اقدام خصمانه مورد اعتراض همه آزادگان و مسلمانان بوده و از سوی همگان محکوم است.

امام جمعه اشکذر یادآور شد: قتل عام بیش از هزار نفر از مردم مسلمان یک کشور آفریقایی با 170 میلیون نفر جمعیت و 10 درصد جمعیت شیعی قابل تامل است چرا که این قتل عام توسط ارتش نیجریه که خود باید مدافع مردم در برابر دشمن باشد، اتفاق افتاد و این نشان می‌دهد ارتش نیجریه از خارج مرزهای این کشور هدایت می‌شود.

وی شیخ ابراهیم زکزاکی را رهبر یک حرکت اسلامی در نیجریه عنوان کرد و افزود: سال گذشته در روز قدس، 3 پسر او را به شهادت رساندند و در این حادثه نیز تنها پسرش به شهادت رسید و خودش و همسرش هم مجروح شدند، پرونده کسانی که این جنایت را مرتکب شدند با پرونده صهیونیست‌ها گره خورده و خداوند عواقب وخیمی را برای آنها در نظر خواهد داشت.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/6iQFz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124