• کد خبر: 25839
   منتشر کننده: حامد دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: جمعه 17 آبان 1392 - 18:16
  در روز هتريك دو محسن:
  در هفته هفتم از ليگ برتر فوتبال امروز دو تيم شهرداري اشكذر و ميثاق تفت به مصاف هم رفتند كه در پايان تيم شهرداري حريف خود را شيش تايي كرد.

  به گزارش اشكذر نيوز تيم شهرداري كه پس از تساوي در مقابل ميروكيش مهريز آمده بود تا بازي خانگي خود را در مقابل ميثاق تفت پيروز شود و با كسب سه امتياز بتواند خود را در جدول بالا بكشد امروز از ساعت 14.30 در ورزشگاه 22 بهمن اشكذر توانست جشنواره گل به راه بياندازد و حريف خود را با شش گل بدرقه كند.

  گل هاي تيم شهرداري اشكذر را محسن خليليان(2گل)،سيدمحسن افرازه(2گل)،سيدضياء افرازه و جواد هويدا به ثمر رسانند.

  گفتني است كه دوهفته پيش تيم شهرداري اشكذر در خانه خود تيم كاشي عمارت را هم شيش تايي كرد تا ميثاق تفت دومين قرباني با اين نتيجه باشد.هم چنين تيم اميد شهرداري در هفته سوم در ورزشگاه تفت تيم اميد ميثاق را بانتيجه 6بر1 شكست داده بود.با اين نتايج اقتدارتيم فوتبال اشكذر در سطح استان طنين انداز شد.به اميد اين كه اين روند در بازي هاي آتي هم ادامه داشته باشد.

  در جدول گلزنان تيم شهرداري محسن خليليان با زدن 9 گل در صدر قرار دارد پس از اوسيد محسن افرازه با 5 گل در رده دوم و جواد هويدا با زدن 3گل در رده سوم قرار دارد.از نكات جالب در مورد خليليان مي توان به اين اشاره كرد كه او به غير از بازي با ميروكيش در همه بازي ها موفق به گلزني شده است.هم چنين سيدمحسن افرازه و خليليان هر دو مقام آقاي گلي ليگ را در ادوار گذشته ليگ تجربه كرده اند.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/qP0wN

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  2 پاسخ به “تفتی ها هم در مقابل اقتدار اشکذر زانو زدند/تفت هم شيش تايي شد”

  1. د گفت:

   به امید صدرنشینی تیم شهرداری اشکذر در هفته های بعد

  2. دهقان گفت:

   اگرمسئولین محترم شهرستان وشهرداری توجه بیشتری به تیمهای امید وبزرگسالان شهرداری اشکذرکنند هردوتیم پتانسیل کسب رده های بالاتر نیز دارند .

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *