اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

اقامه نمازجمعه این هفته بخش خضرآباد در مسجد مهدیه اتابک

شناسه خبر : 80894 | تاریخ انتشار : : 01 اردیبهشت 1398 - 15:23 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر، امام جمعه بخش خضرآباد در جمع نمازگزاران جمعه درروستاي اتابک با اشاره به تقارن نيمه شعبان با روز سربازان گمنام امام زمان (عجل) گفت: دشمنان درصدد بر هم زدن نظم و امنيت کشورمان هستند، اما سربازان گمنام امام زمان همواره هوشيارند و آرامش و امنيت را براي مردم به ارمغان مي […]

به گزارش اشکذر خبر، امام جمعه بخش خضرآباد در جمع نمازگزاران جمعه درروستاي اتابک با اشاره به تقارن نيمه شعبان با روز سربازان گمنام امام زمان (عجل) گفت: دشمنان درصدد بر هم زدن نظم و امنيت کشورمان هستند، اما سربازان گمنام امام زمان همواره هوشيارند و آرامش و امنيت را براي مردم به ارمغان مي آورند.
حجت الاسلام غالبي به سالروز حمله آمريکا به ايران و شکست در صحراي طبس اشاره کرد و افزود: اين واقعه در جهان بي سابقه بوده و نشانگر قدرت خداوند است.
امام جمعه بخش خضرآبادبا تبریک سوم اردیبهشت سالروز تشکیل سپاه پاسداران اظهارداشت: قراردادن سپاه در لیست به اصطلاح تروریستی توسط آمریکا نشانگر اهمیت سپاه در مقابله با تهدیدات خارجی است.
وی تاکید کرد: سپاه در طول 40 سال دستاوردهای زیادی در ثبات و امنیت کشور و منطقه داشته و همین امر موجب عصبانیت آمریکا و واکنش مقامات این کشور شده است.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/1TsyU

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124