اشکذر خبر

[corner-ad id="1"]
تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

افزایش27 درصدی تعداد متولیدن نسبت به سال گذشته

شناسه خبر : 48059 | تاریخ انتشار : : 07 دی 1394 - 15:00 | ارسال توسط :

رئیس اداره ثبت احوال شهرستان اشکذر در مصاحبه با خبرنگار اشکذر نیوز به تولد 480 نفر در نه ماه اخیر سال جاری در شهرستان اشکذر اشاره کرد و افزود:در نه ماهه اخیر امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش 27درصدی را در تعداد متولدین شاهد هستیم. “محمد جلال عسکری اشکذری” به ثبت 152 فقره ازدواج در نه ماهه اول […]

رئیس اداره ثبت احوال شهرستان اشکذر در مصاحبه با خبرنگار اشکذر نیوز به تولد 480 نفر در نه ماه اخیر سال جاری در شهرستان اشکذر اشاره کرد و افزود:در نه ماهه اخیر امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش 27درصدی را در تعداد متولدین شاهد هستیم.

“محمد جلال عسکری اشکذری” به ثبت 152 فقره ازدواج در نه ماهه اول سال جاری اشاره کرد و گفت:متوسط سن ازدواج این 152 فقره در مردان 26 و در زنان 21 سال میباشد.

وی فراوانی نام های متولدین ابتدای سال جاری، تا به حال را به ترتیب در نوزادان پسر:1-امیر علی 2-ابوالفضل 3-امیر حسین 4-علی 5-امیرعباس و در نوزاداندختر:1-فاطمه 2-زهرا 3-زینب 4 نازنین زهرا 5-ریحانه عنوان کرد.

عسکری صدور شناسنامه الکتریکی و صدور کارت هوشمند ملی را از خدمات سجلی اداره ثبت احوال دانست و ادامه داد: سازمان ثبت احوال کشور به عنوان مرجع امور هویتی کشور، در نظر دارد تا طی یک طرح برنامه‌ریزی شده، کارت های ملّی هوشمند را جایگزین کارت های ملّی فعلی کند.

وی افزود: علاوه بر کاربردهای قبلی کارت ملّی، کارت‌های جدید بعنوان کلید ورود به دولت الکترونیک و حرکت به سمت جامعه اطلاعاتی، این فرصت را فراهم می کنند تا افراد به شیوه ای امن وارد فضای دیجیتالی شوند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/ZOkPy

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124