اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

افزایش قیمت بلیط اتوبوس های درون شهری یزد به دلیل رشد هزینه ها

شناسه خبر : 30250 | تاریخ انتشار : : 06 مرداد 1393 - 14:24 | ارسال توسط :

حجت الاسلام عباس زارع روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا درباره دلیل گرانی قیمت بلیط اتوبوس های درون شهری یزد گفت : در این دوره به دلایل مختلف تنها 50درصد افزایش قیمت بلیط اتوبوس داشتیم در حالی که در دوره قبل شورا این افزایش 100درصد بود . وی افزود : قیمت مصوب […]

حجت الاسلام عباس زارع روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا درباره دلیل گرانی قیمت بلیط اتوبوس های درون شهری یزد گفت : در این دوره به دلایل مختلف تنها 50درصد افزایش قیمت بلیط اتوبوس داشتیم در حالی که در دوره قبل شورا این افزایش 100درصد بود .

وی افزود : قیمت مصوب شده بلیط اتوبوس ها در این دوره 1050تومان تعیین شده که با توجه به اینکه به سه سهم تقسیم می شود سهم مردم 350تومان شده است.

وی افزود: مابقی این هزینه سهم دولت و شهرداری است که ما برای کمک بیشتر به مردم 50تومان دیگر از سهم مردم کم کردیم .

سخنگوی شورای شهر یزد درباره عوامل تاثیرگذار بر گرانی قیمت بلیط نیز گفت: گران شدن قیمت سوخت ، گران شدن روغن اتوبوس ها ، افزایش هزینه تجهیزات خودروها و نیز بالا رفتن حقوق کارکنان رانندگان از عمده ترین دلایل این افزایش است .

زارع درباره افزایش سایر هزینه های ناوگان حمل و نقل عمومی نیز گفت: در سایر وسایل افزایش زیاد نیست و فقط برای تاکسی تلفنی های مسافربری 40درصد افزایش داشتیم .

عضو شورای شهر یزد در ادامه با اشاره به جلسه عصر شنبه شورای شهر اظهار داشت : در این جلسه مباحثی درخصوص دو طرح میدان حضرت ابوالفضل و میدان ابوذر عنوان و مقرر شد در روز عید فطر میدان ابوالفضل در حد گذشتن ماشین ها به صورت روزانه از زیر گذر به بهره برداری برسد .

وی افزود : در شب ها مشکل روشنایی داریم و بزودی این مشکل هم برطرف شده و تردد در شب نیز در این میدان آزاد می شود .

سخنگوی شورای شهر درباره دیگر تصمیمات نیز گفت: ما دنبال این هستیم کشتارگاه را به بخش خصوصی واگذار کنیم که در این خصوص پیشنهاداتی ارائه شد.

وی تصریح کرد : در این جلسه همچنین مقرر شد کارخانه کمپوست به مدت دو هفته به صورت آزمایشی با حضور کارشناسان کار کند و اگر مقرون به صرفه نبود با نظر کارشناسان از سیستم های روز دنیا برای دفع زباله ها استفاده شود .

زارع یادآور شد : در پایان این جلسه اعضای شورای ضمن اظهار همدردی با مردم مظلوم غزه اعلام آمادگی برای حضور در فلسطین کردند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/zzWVW

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124