اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

افزايش بيش از۱۰۰ درصدي کشف خودرو و موتورسيكلت سرقتي در اشکذر

شناسه خبر : 51668 | تاریخ انتشار : : 15 فروردین 1395 - 10:50 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر (اشکذر نیوز)، سرهنگ حسن ثقفي دراین خصوص اظهارداشت : با اقدامات پيشگيرانه توسط پليس وهمكاري خوب مردم ایام نوروز ضمن عدم وقوع هرگونه سرقت وسايل نقليه موتوري و خودرويي ميزان کشف خودرو و موتورسيكلت سرقتي در اشکذر امسال بيش از 100 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزايش داشته است. وي […]

موتور سیکلت سرقتی

به گزارش اشکذر خبر (اشکذر نیوز)، سرهنگ حسن ثقفي دراین خصوص اظهارداشت : با اقدامات پيشگيرانه توسط پليس وهمكاري خوب مردم ایام نوروز ضمن عدم وقوع هرگونه سرقت وسايل نقليه موتوري و خودرويي ميزان کشف خودرو و موتورسيكلت سرقتي در اشکذر امسال بيش از 100 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزايش داشته است.

وي در ادامه به منظور رعايت برخي موارد در زمينه پيشگيري از سرقت موتورسيكلت به شهروندان افزود: درصورت امكان موتورسيكلت خود را در پاركينگ‏هاى عمومى كه داراى مسئول مشخص است پارك كرده و موتورسيكلت خود را به هنگام پارك کردن به تجهيزات ايمنى و بازدارنده مجهز كرده با قفل و زنجير آنرا به شيئى ثابت و محكم وصل كنيد.

اين مقام انتظامي تصریح کرد: از تحويل موتورسيكلت به اشخاص ناشناس حتى براى چند دقيقه كوتاه خوددارى كرده و از خريد موتورسيكلت بصورت قولنامه‏اى مخصوصاً از افراد ناشناس خوددارى نموده و معامله را در دفتر اسناد رسمى به ثبت برسانيد تا در صورت سوء استفاده عواقب قانونى آن متوجه شما نگردد.

سرهنگ ثقفي افزود: در صورت سرقت موتورسيكلت خود چون احتمال استفاده نامشروع و حتى ضد امنيتى از موتورسيكلت مي‏رود، بنابراين سريعا به نزديكترين حوزه يا كلانترى محل مراجعه و مشخصات كامل موتورسيكلت اعم از شماره انتظامي، شماره موتور، شماره بدنه، رنگ، مدل و سيستم آن را برابر اسناد مالكيت اعلام كنيد.

فرمانده انتظامي شهرستان اشکذردرپايان خاطر نشان ساخت : اعتماد مردم به پليس مهمترين سرمايه پليس است و نيروي انتظامي نيز همواره در كنار مردم و با همكاري آنها در راستاي تحقق امنيت اجتماعي گام بر مي دارد.

منبع: قدس آنلاین

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/ZD50z

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124