اشکذر خبر


افتتاح پایگاه موقت زمستانه امداد و نجات در شهرستان اشکذر

شناسه خبر : 112752 | تاریخ انتشار : : ۲۰ دی ۱۴۰۱ - ۸:۰۰ | ارسال توسط :

پیگیری های مستمر جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر در اخذ مجوز سازمان امداد و نجات و استقرار پایگاه عملیاتی امداد و نجات زمستانه در محور مواصلاتی یزد تهران به نتیجه رسید.

به گزارش اشکذر خبر؛ سید کاظم بزاززاده رییس جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر با اعلام خبر افتتاح پایگاه موقت زمستانه امداد و نجات در این شهرستان؛ توانمندی نیروهای عملیاتی شهرستان اشکذر در پاسخگویی به حوادث و ارایه آموزشهای تخصصی امداد و نجات بسیار خوب عنوان کرد.

بزاززاده با اشاره به اینکه شهرستان اشکذر در ماه گذشته در ارزیابی عملکرد در شاخص‌های چندگانه سازمان امداد و نجات و جمعیت هلال احمر مقام اول را کسب کرده است؛ در ارایه طرح های آموزشی موثر و هدفمند، توانمند سازی نیروهای عملیاتی داوطلب، اشاعه خدمات پزشکی و توزیع کاروان های سلامت، پژوهش های میدانی در حوزه امداد و نجات، پروژه های خیری و داوطلبان در سطح استان پیشرو بوده است.

شایان ذکر است؛ در این مراسم که با حضور مدیر عامل محترم جمعیت هلال احمراستان، معاونین و روسای جمعیت‌های هلال احمر شهرستان های استان حضور داشتند؛ پایگاه امداد و نجات زمستانه در محل کاروانسرای شمسی آغاز بکار کرد.

همچنین این پایگاه فعالیت ۲۴ ساعته خود را تا پایان زمستان ادامه خواهد داد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/quy3e

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *