• کد خبر: 39709
   منتشر کننده: مهدی دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: دوشنبه 7 اردیبهشت 1394 - 08:04
  معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد عنوان کرد
  معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد از شبانه‌روزی شدن خانه بهداشت شرف‌آباد تا پایان سال 94 خبر داد.

  به گزارش اشکذر نیوز، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد در حاشیه افتتاح خانه بهداشت شرف‌آباد رستاق، با اشاره به هم‌زمانی افتتاح 8 خانه بهداشت مشابه در استان اظهار داشت: هر پروژه بااعتبار بالغ‌بر 120 میلیون تومان با همکاری دانشگاه علوم پزشکی، کمیته امداد امام خمینی و استانداری یزد به بهره‌برداری رسید.

  e2d9a54fc5

  محمدحسن لطفی در پاسخ به خبرنگار اشکذر نیوز هدف از اجرای این طرح را تحول در نظام سلامت بیان کرد و افزود: بازسازی واحدهای ارائه خدمات ازجمله مراکز بهداشت درمانی و خانه‌های بهداشت و بیمارستان‌ها در دستور کار دولت است.

  وی نوسازی تدریجی خانه‌های بهداشت را به دلیل عمر بالا و فرسودگی در دستور کار دانشگاه علوم پزشکی یزد دانست.

  لطفی همچنین به کلنگ زنی سه باب فضای زیست پزشک در کنار مرکز بهداشتی درمانی صدرآباد اشاره کرد و گفت: با توجه به مهاجرپذیری و جمعیت قابل‌توجه این منطقه مرکز بهداشتی در دو نوبت‌کاری به مردم خدمت‌رسانی می‌کند که در طرح گسترش که به‌زودی توسط وزارت بهداشت اعمال می‌شود تا پایان سال 94 این مرکز نیز شبانه‌روزی خواهد شد.

  c547398e2f

  شایان‌ذکر است، افتتاح خانه بهداشت شرف‌آباد و كلنگ زني سه واحد منزل مسكوني پزشك از برنامه‌های هفته سلامت در شهرستان اشکذر بود که با حضور ريیس دانشگاه علوم پزشكي شهيد صدوقي يزد، امام‌جمعه اشکذر، فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان انجام شد.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/GEEtT

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *