اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

افتتاح و بازديد از چندين پروژه توليدي، صنعتي و عمراني با حضور معاون استاندار در اشكذر

شناسه خبر : 49558 | تاریخ انتشار : : 15 بهمن 1394 - 13:35 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر (اشكذر نيوز)، سيد علي عزالديني در ابتدا از مجتمع صنعتي فولاد و هم‌چنین يك واحد تولیدکننده ورق‌های PVC بازديد کرد و از نزدیک با مشكلات و مسائل آن‌ها آشنا شد. افتتاح بزرگ‌ترین مركز تولید و پرورش قارچ صنعتي در استان بااعتبار 8 ميليارد ريال T بهره‌برداری از فاز دوم كارخانه توليد […]

به گزارش اشکذر خبر (اشكذر نيوز)، سيد علي عزالديني در ابتدا از مجتمع صنعتي فولاد و هم‌چنین يك واحد تولیدکننده ورق‌های PVC بازديد کرد و از نزدیک با مشكلات و مسائل آن‌ها آشنا شد.

افتتاح بزرگ‌ترین مركز تولید و پرورش قارچ صنعتي در استان بااعتبار 8 ميليارد ريال T بهره‌برداری از فاز دوم كارخانه توليد و بسته‌بندی خوراك دام، بهره‌برداری از ایستگاه تقليل فشار (CGS) جلال‌آباد رستاق بااعتبار 42 ميليارد ريال و افتتاح ميدان شهدا اشكذر ازجمله برنامه‌های عزالديني در حضور یک‌روزه خود در شهرستان اشكذر بود.

حضور در كنار قبور شهداي انقلاب شهيد احمدي و شهيد دياله و تجليل از برادران شهيد در شمسي، بازديد از نمايشگاه «من روستايم را دوست دارم» در صدرآباد از ديگر برنامه‌های معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منطقه‌ای استانداري بود.

بازدید از طرح های عمرانی اشکذر بازدید از طرح های عمرانی اشکذر بازدید از طرح های عمرانی اشکذر بازدید از طرح های عمرانی اشکذر بازدید از طرح های عمرانی اشکذر بازدید از طرح های عمرانی اشکذر بازدید از طرح های عمرانی اشکذر

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/5MwNe

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124