اشکذر خبر

افتتاح مجتمع آب رسانی کوثر صدرآباد رستاق

شناسه خبر : 58054 | تاریخ انتشار : : ۲۵ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۷ | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر، در مراسمی با حضور میر محمدی استاندار،شاه حسینی فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان اشکذر مجتمع آب رسانی کوثر صدرآباد رستاق از توابع شهرستان اشکذر به صورت ویدئوکنفرانسی و با دستور دکتر جهانگیری معاون اول ریاست جمهور افتتاح شد. مديرعامل شرکت اب و فاضلاب روستايي استان گفت : اين مجتمع شامل […]

به گزارش اشکذر خبر، در مراسمی با حضور میر محمدی استاندار،شاه حسینی فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان اشکذر مجتمع آب رسانی کوثر صدرآباد رستاق از توابع شهرستان اشکذر به صورت ویدئوکنفرانسی و با دستور دکتر جهانگیری معاون اول ریاست جمهور افتتاح شد.

مديرعامل شرکت اب و فاضلاب روستايي استان گفت : اين مجتمع شامل سی هشت کيلومتر خط و شبکه انتقال ، يک مخزن زميني و يک مخزن هوايي در مجموع به ظرفيت هزار وششصد وپنجاه متر مکعب و ايستگاه پمپاژ است.

فاتحی افزود: با بهره برداري از این مجتمع بيش از سیزده و هزار پانصد نفر از اهالي سیزده روستاي بخش مرکزی شهرستان اشکذر از نعمت آب اشاميدني سالم و بهداشتي بهره مند شدند .
وی گفت: براي حداث اين مجتمع آبرساني بيش از چهل ميليارد ريال سرمايه گذاري شده است .

جهانگيري معاون اول رئيس جمهور که بصورت ويدئو کنفرانس در مراسم افتتاح اين طرح سخن مي گفت با اشاره به اينکه آ ب يکي ازنيازهاي حياتي استان يزد است اظهار اميدواري کرد در آينده خدمات بهتر و بزرگتري به مردم استان بويژه در زمينه اب ارائه شود .

استاندار در اين مراسم با اشاره به مشکل کم ابي استان يزد مديريت مصرف اب را يکي از اولويتهاي استان برشمرد و گفت:جايگزيني اب چاه بجاي شرب در بخش فضاي سبز ، تغيير الگوههاي کشت به سمت کشتهاي کم ابخواه و بهره گيري از شيوه هاي نوين ابياري در بخش کشاورزي از جمله اقدامات استان در اين بخش است

مير محمدي تامين آب شرب را ديگر اولويت مهم استان برشمرد و افزود: در اين زمينه اقدامات خوبي انجام شده است و با تکميل مجتمع هاي ابرساني در حال ساخت ،بيشترروستاهاي استان از نعمت آب آشاميدني سالم و بهداشتي بهرمند خواهند شد.

 

photo_2016-11-15_11-56-06

photo_2016-11-15_11-56-12

photo_2016-11-15_11-56-16

photo_2016-11-15_11-56-23

photo_2016-11-15_11-56-31

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/f1wIp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *