• کد خبر: 35731
   منتشر کننده: مصطفی خاکساری
    تاریخ انتشار: جمعه 19 دی 1393 - 17:32
  امام جمعه اشکذر:
  حجت الاسلام طالبیان با اشاره به دیدار مقام معظم رهبری با مردم و طلاب قم اظهار داشت: ایشان در این دیدار اعتماد به دشمن را ناشی از غفلت دانسته اند که یکی از نشانه های غفلت دلخوش کردن انسان به وعده های دشمن است.

  حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا طالبیان امام جمعه اشکذر در خطبه های این هفته نماز جمعه با گرامیداشت سالروز میلاد با سعادت حضرت محمد مصطفی (ص) پیامبر مکرم اسلام و امام جعفر صادق (ع) به روایتی از پیامبر (ص) که بهای بهشت گفتن کلمه لااله الاالله با اخلاص است اشاره کرد و افزود: آن حضرت اخلاص در گفتن کلمه لااله الاالله را در عمل به مسائلی که پیامبر (ص) برای آن مبعوث شده  و اطاعت کامل از اهل بیت بر دانسته است.

   

  حجت الاسلام طالبیان بالاترین نعمت خداوند بر بشر را نعمت ولایت دانست و خاطرنشان کرد: همین مسئله موجب می شود که مسئولیت ما در مورد این نعمت بیشتر شود .

   

  وی به دیدگاه قرآن در مورد وظایف مومنان در مورد پیامبر اکرم (ص) پرداخت و گفت: انسان مومن وظیفه دارد روز به روز ایمان خود را با شناخت خداوند و پیامبراکرم (ص) و همچنین اهل بیت (ع) ایشان بیافزاید.

   

  امام جمعه اشکذر اطاعت کردن از خدا و دورود فرستادن و تسلیم بودن در برابر حضرت رسول اکرم (ص) و اهل بیت (ع) را از دیگر وظایف مومنین از دیدگاه قرآن خواند.

   

  وی در ادامه به دیدار مقام معظم رهبری با مردم و طلاب قم در روز 17 دی اشاره کرد و اظهار داشت: ایشان در این دیدار اعتماد به دشمن را ناشی از غفلت دانسته اند که یکی از نشانه های غفلت دلخوش کردن انسان به وعده های دشمن است.

   

  حجت الاسلام طالبیان در پایان با بیان دیدگاه قرآن در مورد دشمنان اسلام گفت: دشمنان اسلام دوست دارند که مسلمانان از اسلحه و توشه خود غفلت کنند.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/vXIHO

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *