• کد خبر: 62673
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: یکشنبه 27 فروردین 1396 - 13:58
  + عکس
  جمعی از بانوان اشکذری با در دست داشتن پارچه نوشته هایی خواستار توقف توسعه صنایع فولادی به ویژه طرح فولاد «یزد یک» در این شهرستان شدند.

  به گزارش اشکذر خبر، جمعی از مردم اشکذر امروز در اعتراض به افزایش آلودگی هوای ناشی از گسترش صنایع در محدوده این شهرستان مقابل فرمانداری اشکذر تجمع کردند.

  تجمع کنندگان که حدود 50 نفر  و اکثرا زنان بودند با در دست داشتن پارچه نوشته هایی خواستار توقف توسعه صنایع فولادی به ویژه طرح فولاد «یزد یک» شدند.

  به گفته معترضان آلودگی هوا در این شهرستان افزایش بسیاری از بیماریهای تنفسی و سرطانها را بدنبال داشته است.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/YxKzc

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  یک پاسخ به “اعتراض بانوان اشکذری به توسعه صنایع فولادی در شهرستان اشکذر”

  1. صادق پیشداد گفت:

   به نام او که برتر است.
   به رسم ادب و تعلیمات اسلامی ابتدا چند تشکر و سپس یکی دو نکته.
   مامردم شهر اشکذر برخود لازم می دانیم تا از همه مسئولینی که برای هوای پاک و حفظ سلامت افراد احساس مسئولیت کرده و در جهت آن قدم های جدی و مثمرثمر برداشته اند کمال تشکر نمائیم.
   طبق اخبار موثق از نماینده مردم شهر در این خصوص،مطلع شدیم که آقای شاه حسینی فرماندار گرامی و جناب ملکی دادستان محترم شهرستان بیشترین اقدامات بازدارنده و بهترین همکاری را در این زمینه داشته اند که واقعا جای تحسین و تقدیر فراوان دارد.
   ایضا تشکری دیگر از نیروی انتظامی شهر اشکذر بجهت حفظ شئونات اخلاقی و دینی در برخورد با مردم و سیما در حریم و برخورد با بانوان محترمه اشکذری.
   و اما همان یکی دو نکته!
   اولا در این اقدام و حرکت خودجوش مردمی و اقدمات مشابه،مردم زیرک و هوشمند اشکذر کما فی السابق برای شان بیش از پیش هویدا و آشکار شد که کدامین از به اصطلاح بزرگان شهر! لاف و تیب بزرگی به خود گرفته! اما در هنگام عمل، هرگز با مردم نیستند و خود را از صحنه جدا کرده و اینگونه با فاصله گرفتن از ایشان! به این ملت شریف توهین می کنند! فتدبّر !
   ثانیا مسئولین فولاد نیز این را بدانند که اگر بخواهند ساخت و سازشان را ترک نکرده و با ادامه آن، عملا مردم اشکذر را بی توجهی و اهانت کنند طبق اخطار شماره (2) فرماندار محترم و تعهد ایشان و جناب ملکی دادستان گرامی، با خاطئین و مسئولین فولاد برخورد سخت قضایی خواهد شد مضافا اینکه همه مردم و بانوان با قاطعیت تمام اعلان نمودند که اگر بخواهند این خواسته بحق ما را نادیده بگیرند …
   شایان ذکر است که این حرکت خودجوش مردم شهر اشکذر یک حرکت کاملا خداپسندانه و در جهت حفظ سلامت و فریاد برای رهایی از هوای آلوده شهرستان و التماس برای هوای پاک بوده و بس
   ولذا احیانا افرادی مغرض و فرصت طلب در فکر انگ زدن و یا مصادره آن به نفع خود در مسیر بازی های سیاسی و راست چپ خود نباشند.
   مردم فریاد کشیده اند برای زنده ماندن! که این فریاد، یک تکلیف شرعی و لازم ترین احقاق حق شان بوده است.
   ولمن انتصر بعد ظلمه فأولئك ما عليهم من سبيل
   إنما السبيل على الذين يظلمون الناس ويبغون في الأرض بغير الحق أولئك لهم عذاب أليم.
   وآخِردعوانا اَن الحمدلله رب العالمین.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *