اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

اضافه برداشت آب توسط بعضي واحدهاي صنعتي در شهرستان

شناسه خبر : 47982 | تاریخ انتشار : : 06 دی 1394 - 11:08 | ارسال توسط :

به گزارش خبرنگار اشکذر نیوز؛ «شاه‌حسيني» فرماندار در ديدار با «اسلامي» مديرعامل آب و فاضلاب استان با اشاره به مسائل و مشکلات حوزه آب و فاضلاب شهر اشکذر گفت: باوجود صرفه‌جويي مردم و کشاورزان شهرستان اشکذر در مصرف آب، متأسفانه خشک‌سالي‌هاي متوالي همچنان مردم را با مشکلات عدیده‌ای مواجه کرده است. شاه‌حسيني در ادامه از […]

به گزارش خبرنگار اشکذر نیوز؛ «شاه‌حسيني» فرماندار در ديدار با «اسلامي» مديرعامل آب و فاضلاب استان با اشاره به مسائل و مشکلات حوزه آب و فاضلاب شهر اشکذر گفت: باوجود صرفه‌جويي مردم و کشاورزان شهرستان اشکذر در مصرف آب، متأسفانه خشک‌سالي‌هاي متوالي همچنان مردم را با مشکلات عدیده‌ای مواجه کرده است.
شاه‌حسيني در ادامه از تلاش‌هاي گسترده در خصوص اجراي خط دوم انتقال آب به شهر اشکذر خبر داد و اظهار کرد: دلسوزي و صرفه‌جويي در استفاده از منابع آب در مصارف خانگي و کشاورزي مي‌بايست بيش‌ازپيش رعايت گردد.
فرماندار اشکذر به فرسودگي شبکه آب‌رساني داخل شهر اشاره کرد و افزود: اصلاح، مرمت و بازسازي خطوط آب در دستور کار اين شهرستان قرار دارد.

وی به اهمیت آب‌رسانی به شهر خضرآباد و روستاهای تابعه تأکید کرد و گفت روستا گریزی از مهم‌ترین عواقب کمبود آب در مناطق محروم شهرستان است.
وي بابيان اضافه برداشت آب توسط بعضي واحدهاي صنعتي در شهرستان گفت: برخورد با متخلفان با جديت هرچه تمام در اين زمينه انجام مي‌گيرد.

01-206 03-180 02-190

روابط عمومی فرمانداری اشکذر

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/LgmZJ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124