اشکذر خبر

اصناف و بازاریان شهرستان اشکذر اهانت به پیامبر اسلام را محکوم کردند

شناسه خبر : 36268 | تاریخ انتشار : : ۰۴ بهمن ۱۳۹۳ - ۲۰:۳۰ | ارسال توسط :

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان اشکذر:در پی اهانت نشریه فرانسوی به ساحت مقدس نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) اصناف، بازاریان،کارمندان اداره صنعت،معدن و تجارت و اتاق اصناف شهرستان اشکذر با ارسال تصاویر خود ضمن اعلام انزجار از اعمال تروریستی در همه جای دنیا، توهین به ساحت مقدس پیامبر رحمت(ص) را […]

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان اشکذر:در پی اهانت نشریه فرانسوی به ساحت مقدس نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) اصناف، بازاریان،کارمندان اداره صنعت،معدن و تجارت و اتاق اصناف شهرستان اشکذر با ارسال تصاویر خود ضمن اعلام انزجار از اعمال تروریستی در همه جای دنیا، توهین به ساحت مقدس پیامبر رحمت(ص) را محکوم و در این خصوص بیانیه‎ای صادر کردند.

متن کامل بیانیه اصناف و بازاریان اشکذر در محکوم کردن اهانت به پیامبر اسلام(ص) به شرح زیر است

بسمه‌تعالی

«و ما أرسلناک إلا رحمة للعالمین»

بیانیه اصناف و بازاریان در پی هتک حرمت به ساحت مقدس پیامبر اعظم(صلی ا… علیه و آله)

می‎خواهند با دهان خود نور خدا را خاموش کنند ولی خداوند نور خود را کامل خواهد کرد حتی اگر کافران کراهت داشته باشند.

این وعده الهی است که تبلیغات پر سروصدای کفار و مشرکین نمی‌تواند، حقیقت را برای همیشه بپوشاند، بلکه این نور الهی است که همه‌جا را فرا خواهد گرفت.

پیامبر اعظم(صلی ا… علیه و آله) و رسول رحمت، شخصیت بی‌نظیری است که تمام ادیان و آزادمردان جهان برای او سر تعظیم فرود آورده و از وصف او عاجزند.

عده‌ای از روی خیانت و از ترس فراگیر شدن اسلام ناب محمدی(صلی ا… علیه و آله) با ایجاد گروه‌های تکفیری درصدد اسلام هراسی برآمدند و در نقشه‌ای شوم، کشتار کارکنان نشریه شارلی ابدو در فرانسه را به گردن اسلام انداختند و در گام بعدی، آن نشریه صهیونیستی مبادرت به چاپ کاریکاتورهای موهن از پیامبر اسلام (صلی ا… علیه و آله) نمود و آن را در اظهارنظری مضحک، آزادی بیان دانست.

دشمن می‌خواهد بعد از نقشه شوم ایجاد تفرقه در جهان اسلام این اختلاف را در بین ادیان ایجاد کند و از این آب گل‌آلود، ماهی مقصود خود را بگیرد.

ما اصناف و بازاریان شهرستان اشکذر ضمن احترام به همه ادیان الهی، این اقدام نشریه فرانسوی را توطئه‌ای صهیونیستی غربی دانسته و ضمن محکومیت این حرکت مذبوحانه، حمایت خود را از ساحت مقدس رسول اعظم(صلی ا… علیه و آله) تا پای جان اعلام می‌نماییم و از نهادهای بین‌المللی می‌خواهیم با این نوع توطئه‌ها به‌صورت جدی برخورد نموده و خواستار تعطیلی فوری این نشریه هستیم. 

اصناف، بازاریان شهرستان اشکذر / اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اشکذر /  اتاق اصناف و اتحادیه‌های شهرستان اشکذر / بسیج اصناف شهرستان اشکذر

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/B36lb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *