• کد خبر: 20697
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: دوشنبه 2 اردیبهشت 1392 - 15:06
  مسئول صندوق اعتباری حمایت از هنرمندان، نویسندگان و روزنامه نگاران استان یزد گفت: اصحاب فرهنگ و هنر استان يزد بيمه تكميلي مي شوند

  به گزارش نسیم صادق به نقل از مهر ،فهيمه زنديان در گفتگو بااین خبرگزاری با اشاره به آغاز بیمه تکمیلی اصحاب فرهنگ و هنر اظهار داشت: در بیمه تکمیلی جدید به ازای هر نفر 70 هزار تومان در یافت می شود و بیمه عمر و حوادث نیز به صورت اختیاری برای هر نفر با دریافت 15 هزار تومان برقرار می شود.

  وي افزود: کلیه خبرنگاران و اصحاب فرهنگ و هنرمی توانند براي برخورداری از تسهیلات بیمه تکمیلی ویژه سال 1392 به نمایندگی صندوق حمایت از روزنامه نگاران استان یزد مراجعه كنند.

  زنديان در مورد شرایط و مدارک مورد نیاز در هنگام مراجعه گفت: کپی کارت ملی تمامی افراد، کپی صفحه اول دفترچه بیمه (تامین اجتماعی، خدمات درمانی و …) تمامی افراد،کپی صفحه اول و دوم شناسنامه بیمه شده اصلی با ذکر شماره تلفن همراه از مدارک مورد نیاز این بیمه است.

  وی ادامه داد: اصل فیش واریزی به مبلغ 70 هزار تومان به ازاي هر نفر واریز به شماره حساب شبا IR 270 180 000 000 000 062 73 23 18 در بانک تجارت به نام صندوق اعتباری حمایت از نویسندگان، روزنامه نگاران و هنرمندان نیز باید ضمیمه مدارک باشد.

  زندیان گفت: با توجه به اینکه مهلت ارسال مدارک حداکثر تا تاریخ پنجم اردیبهشت ماه سال جاری تعیین شده، اعضای صندوق بايد مدارک خود را حداکثر تا چهارم اردیبهشت به این نمایندگی تحویل دهند تا برای مرکز ارسال شود.

  مسئول صندوق اعتباری حمایت از نویسندگان و روزنامه نگاران استان یزد اظهار داشت: خبرنگاران و اعضای عضو این صندوق که تمایل به ثبت نام دارند می توانند همه روزه در ساعت های اداری به محل این نمایندگی در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی واقع در بلوار دانشجو مراجعه كنند.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/f0Uuo

 • Telegram
 • برچسب‌ها:
  ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *