اشکذر خبر

اشکذر 2 -مهریز 2 /فرانتک دو امتیاز خانگی را از دست داد

شناسه خبر : 70056 | تاریخ انتشار : : 22 دی 1396 - 19:36 | ارسال توسط :

به گزارش خبرنگار اشکذر خبر، تیم‌ فرانتک اشکذر در ششمین بازی از دور برگشت لیگ استان در ورزشگاه 22بهمن اشکذر به مصاف تیم میرک کیش مهریز رفت که بازی با نتیجه 2-2 به پایان رسید . بازی با 10 دقیقه تاخیر آغاز شد . در دقیقه 1 بازی مدافع تیم مهریز به اشتباه دروازه خود […]

به گزارش خبرنگار اشکذر خبر، تیم‌ فرانتک اشکذر در ششمین بازی از دور برگشت لیگ استان در ورزشگاه 22بهمن اشکذر به مصاف تیم میرک کیش مهریز رفت که بازی با نتیجه 2-2 به پایان رسید .

بازی با 10 دقیقه تاخیر آغاز شد . در دقیقه 1 بازی مدافع تیم مهریز به اشتباه دروازه خود را باز کرد .نیمه اول بازی باوجود حملات روی دروازه ها با نتیجه 1-0 به نفع اشکذر به پایان رسید .

نیمه دوم بازی اشکذر موقعیت بیشتری را روی دروازه تیم مهریز داشت اما تیم مهریز روی غفلت مدافعین اشکذر گل تساوی را به ثمر رساند . اشکذر با خوردن گل ،دست از حملات نکشید و چندین موقعیت را روی دروازه تیم مهریز ایجاد کرد .

بازیکن مهریز روی سانتر زیبا با ضربه سر ، گل دوم را برای مهریز به ثمر رساند .

تیم فرانتک که نیاز به حداقل امتیاز در این بازی داشت تا خود را به جایگاه سوم برساند دست از حملات برنداشت تا اینکه روی پاس عمقی به احسان بابارحیم و خطای دروازه بان مهریز روی او ،دقیقه 87 داور نقطه پنالتی را برای اشکذر نشان داد و سیدضیاء افرازه این پنالتی را تبدیل به گل کرد .

اشکذر با این تساوی 26 امتیازه شد و در جایگاه سومی قرار گرفت .

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/mo5cS

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *