• کد خبر: 92045
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: دوشنبه 26 خرداد 1399 - 11:30
  با مثبت شدن تست کرونای یک شهروند اشکذری
  رئیس مرکز بهداشت شهرستان اشکذر: تست کرونای یکی از شهروندان شهرستان اشکذر مثبت اعلام شده است و با توجه به بستری شدن این بیمار در بیمارستان؛ وضعیت کرونائی این شهرستان تغییر کرد.

  به گزارش اشکذر خبر؛ لیلا ابدی رئیس مرکز بهداشت و درمان شهرستان اشکذر از تغییر وضعیت سفید این شهرستان به وضعیت زرد کرونائی خبر داد.

  وی دلیل این تغییر این وضعیت را بستری شدن یکی از شهروندان این شهرستان اعلام نمود و افزود: طبق دستور العمل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی هر یک شهرستان ها و شهرهای کشور که در وضعیت سفید کرونائی قرار دارند با اعلام و ثبت مثبت تست کرونای یک شهروند ولو منجر به بستری نشود؛ وضعیت آن منطقه از حالت سفید به وضعیت زرد تغییر میکند.

  رئیس مرکز بهداشت و درمان شهرستان اشکذر با تاکید بر لزوم رعابت پروتکل های بهداشتی از سوی شهروندان شهرستان اشکذر؛ درخواست نمود پروتکل های بهداشتی مصوب در ستاد مبارزه با کرونا ویروس را جدی گرفته و آن را رعایت کنند.

  ابدی در رابطه با مشرف شدن یک کاروان زیارتی به مشهد مقدس بیان داشت: این کاروان از سال قبل مراحل ثبت نام و غیره را انجام داده یود و اعزام آن با هماهنگی با آستان قدس رضوی و با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی انجام شده است.

  وی اعزام کاروان زیارتی در وضعیت کنونی را ممنوع اعلام کرد و افزود: طبق مصوبه اخیر شورای سلامت شهرستان اشکذر که طی زورهای اخیر و با ریاست هادی هادی نسب فرماندار این شهرستان برگزار شد؛ اعزام زائرین به مشهد مقدس ممنوع اعلام شده است.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/3eHUc

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *