اشکذر خبر

امام جمعه اشکذر در دیدار با اعضاء پایگاه اطلاع رسانی اشکذر خبر:

اشکذر خبر نباید خود را محصور به دایره شهرستان اشکذر کند/ رسانه ها باید به تبیین حقایق بپردازند

شناسه خبر : 97889 | تاریخ انتشار : : 19 فروردین 1400 - 11:14 | ارسال توسط :

امام جمعه اشکذر در این دیدار با تشکر از زحمات خبرنگاران پایگاه اطلاع رسانی اشکذر خبر، گفت: اشکذر خبر نباید خود را محصور به دایره شهرستان کند و خوب است پا را فراتر بگزارد و اخبار مهم جای جای استان و حتی کشور را منتشر نماید.

به گزارش اشکذر خبر، اعضاء پایگاه اطلاع رسانی اشکذر خبر  در دیداری دوستانه به دفتر امام جمعه رفتند و با ارائه گزارش یک ساله از فعالیت های خود در این پایگاه با امام جمعه اشکذر دیدار کردند.

امام جمعه اشکذر در این دیدار با تشکر از زحمات خبرنگاران پایگاه اطلاع رسانی اشکذر خبر به بیان نکاتی خطاب به این اعضای این پایگاه پرداخت و گفت: اشکذر خبر نباید خود را محصور به دایره شهرستان کند و خوب است پا را فراتر بگزارد و اخبار مهم جای جای استان و حتی کشور را منتشر نماید.

حجت الاسلام والمسلمین طالبیان با اشاره به بستر خوب فضای مجازی جهت انتشار مطالب، افزود: باید رسانه های به تبیین حقایق از جمله دینی، سیاسی، اجتماعی وغیره بپردازند که امروزه ضرورت این امر در بستر اینترنت کاملا حس می شود.

وی ادامه داد: وظایف خبرنگاران تنها نشر اخبار نیست بلکه شایسته است در کنار اطلاع رسانی می شود کار را وسیعتر دنبال کرد که آن نشر مطالب آموزنده از جای جای دنیا است.

طالبیان با تشکر از عوامل پایگاه شکذر خبر مبنی بر پخش زنده مراسمات مذهبی سطح شهرستان در بستر اینترنت، افزود: اینکه مراسمات مذهبی و آیین دینی شهرستان را پوشش می دهید بسیار عالی است اما می توان در کنار پخش این گونه مراسمات به دیگر برنامه های شهرستان مانند ورزشی و هنری توجه داشت و از آنها حمایت و استفاده کرد.

 

 

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/Da5tp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *