اشکذر خبر

اشکذری ها فاتح رقابت های جام رمضان استان یزد

شناسه خبر : 81886 | تاریخ انتشار : : 13 خرداد 1398 - 13:51 | ارسال توسط :

به گزارش خبرنگار اشکذرخبر، شب گذشته دو تیم هایپر معین و بی نی سی شهرستان اشکذر به دیدار هم رفتند که این دیدار با پیروزی و قهرمانی اشکذری ها همراه بود. در دقایق آخرنیمه اول  بازی بازیکنان بی نی سی اشکذر با فشار زیاد بر روی  دروازه حریف خود توانستند با تک‌گل مجتبی حسن‌پور دروازه […]

به گزارش خبرنگار اشکذرخبر، شب گذشته دو تیم هایپر معین و بی نی سی شهرستان اشکذر به دیدار هم رفتند که این دیدار با پیروزی و قهرمانی اشکذری ها همراه بود.

در دقایق آخرنیمه اول  بازی بازیکنان بی نی سی اشکذر با فشار زیاد بر روی  دروازه حریف خود توانستند با تک‌گل مجتبی حسن‌پور دروازه تیم حریف را باز کنند.

نیمه دوم نیمه‌پر افت‌وخیزی بود؛ دوتیم با حملات زیاد بر روی دروازه‌های حریف ایجاد کردند تا اینکه در دقایق آخر بازی تیم هایپر معین توانست بازی را به‌تساوی بکشد و نتیجه بازی را عوض کند.

با وجود حملات و موقعیت‌ سازی اشکذری ها بر روی دروازه تیم حریف، اما این تیم هایپر معین بود که در ثانیه‌های آخر بازی بهگل دوم دست یافت و نتیجه بازی را 1-2 به سود خود کرد.

اما بازی به اینجا ختم نشد و سید احمد پور حسینی خوش درخشید و توانست 5 ثانیه مانده به اتمام بازی با یک گل بسیار زیبا از روی ضربه ایستگاهی بازی را به پنالتی‌ها بکشاند.

در پنالتی ها این سید علیرضا خادمیان گلر با انگیزه تیم اشکذر بود که با عملکرد استثنایی و یک سیو بسیار زیبا تیم بی نی سی اشکذر را به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات جام رمضان استان یزد رساند.

بدین ترتیب تیم های بی نی سی اشکذر به مقام قهرمانی، هایپرمعین نایب قهرمانی و سفالین آجر نعیم آباد به مقام سوم رسیدند.

مربیگری تیم بی نی سی اشکذر در این دوره از مسابقات را حمید دهقان بر عهده داشت.

 

 

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/lGelk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *