• کد خبر: 78981
   منتشر کننده: مصطفی خاکساری
    تاریخ انتشار: جمعه 5 بهمن 1397 - 17:57
  از هفته دهم لیگ برتر فوتبال استان یزد/
  در چارچوب رقابت‌های لیگ برتر فوتبال استان یزد گروه فوتبال فرانک اشکذر ظهر امروز در ورزشگاه ۲۲ بهمن اشکذر روبروی گروه فوتبال میرک کیش مهریز قرار گرفت.

  به گزارش اشکذر خبر، در چارچوب رقابت‌های لیگ برتر فوتبال استان یزد تیم فوتبال فرانتک اشکذر ظهر امروز در ورزشگاه ۲۲ بهمن  اشکذر روبروی تیم فوتبال میرک کیش مهریز قرار گرفت.

  تیم فوتبال فرانتک در حالی رو درروی میهمان خود صف‌آرایی می‌کرد که در هشت بازی گذشته خود 5 برد و ۳ مساوی و یک باخت را در کارنامه خود ثبت کرده بود و در رتبه دوم جدول لیگ برتر استان جای گرفته بود.

  تیم فوتبال میرک کیش مهریز نیز با مربی اشکذری خود در حالی پا به زمین فرانتک گذاشته بود که در بازی دور رفت این رقابت ها با نتیجه یک بر یک برابر تیم فوتبال فرانتک اشکذر متوقف شده بود.

  از همان ابتدای دیدار هر دو تیم موقعیت هایی را روی دروازه یک دیگر ایجاد کردند ولی این میزبان بود که موفق شد در آخرین لحظات نیمه اول توسط، جعفر حدادی به گل برسد.

  نیمه دوم این دیدار نیز پایاپای آغاز شد ولی شاگردان علی محمد دهقانی، که به دنبال جبران گل خورده بودند در اواخر بازی موقعیت های زیادی را بر روی دروازه فرانتک ایجاد کردند ولی نتوانستند نتیجه را تغییر دهند.

  گفتنی است، اشکذر با این برد شیرین توانست موقتا به صدر جدول لیگ برتر استان یزد برسد.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/nnL2z

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *